Полуниця – перша сезонна ягода, яка може, як порадувати рясним урожаєм, так і засмутити мізерними плодами. Багато в чому її врожайність залежить від того, наскільки сприятливою буде погода. Втім, досвідчені садівники не чекають на милість від природи, а використовують підживлення для полуниці, яке незмінно дає приріст врожаю, передають Патріоти України.
Про те, чим потрібно підживити полуничну грядку наприкінці квітня, щоб на початку червня радіти великим та солодким ягодам, розповіли на YouTube-каналі "Поради біолога".
Для приготування підживлення не потрібно багато інгредієнтів. Їх треба лише два: звичайну запашну гвоздику, яку використовують у кулінарії, а також аспірин у таблетках.
Для приготування маточного розчину потрібно взяти ці інгредієнти у таких пропорціях: 1 чайну ложку гвоздики, 1 таблетку ацетилсаліцилової кислоти, 1 літр теплої води. Заливаємо гвоздику та аспірин літром теплої води. Далі вміст банки перебиваємо блендером. При цьому таблетка розчиняється у воді, а гвоздика подрібнюється. Потім додаємо до одержаного літра суміші ще один літр теплої води.
Таким чином одержуємо 2 літри маточного розчину. Далі цей маточний розчин використовуємо як основу підживлення для полуниці: склянку маточного розчину розмішуємо в п'яти літрах води і цією сумішшю поливаємо полуничну грядку.
Незважаючи на простоту такого способу підживлення, грядка віддячить вам рясними та солодкими ягодами. Отже, підгодовуйте полуницю і заразом готуйте відра для збирання врожаю, адже невеликою тарою тут не обійдеться
Кінолог Рос Макнамара розповів про три породи собак, яких він ніколи б не завів для себе. На думку експерта, ці популярні собаки мають свої недоліки, передають Патріоти України. Перелік порід Рос виклав у відеоролику на своїй сторінці в соціальній мере...
На дорогах водії часто зустрічаються з різними запитаннями від патрульних. Деякі з них можуть здаватися дивними, а інколи навіть викликати сумніви. Експерти нагадали, що водіям важливо знати свої права у таких ситуаціях. Про це пише "Автотема", передаю...