Ніколи не говоріть ці фрази під час сварки з партнером - зруйнуєте стосунки назавжди!

Ці фрази в довгостроковій перспективі завдадуть найбільше шкоди близьким стосункам, передають Патріоти України.

Цими словами ви намагаєтеся маніпулювати партнером - уникайте їх, щоб не зруйнувати відносини назавжди.

Скільки разів під час сварки ми говорили коханій людині такі речі, про які потім довго шкодували...

"Я тебе ненавиджу!", "Ти мені все життя зіпсував!", "Ти жахлива мати!", "Все, розлучення!".

На жаль, мозок не розрізняє, коли і за яких обставин були сказані і почуті подібні слова, тому він приймає їх за чисту монету. Незалежно від статі люди можуть особливо гостро реагувати на деякі слова.

"Ти жахлива мати / нікчемний працівник"

Приниження статусу (батька, працівника, господині будинку). Статус для людини значить дуже багато. І скільки б не говорили, що можна бути "досить хорошою матір'ю", жінка хоче виконувати цю роль на відмінно і болісно ставиться до ситуацій і слів що стверджують зворотне. Те ж саме для чоловіка: наприклад, йому важливо бути хорошим начальником або фахівцем.

"Розлучення"

Загрози розриву відносин. Якщо ви не збираєтеся всерйоз реалізувати свою загрозу, не робіть такі серйозні заяви просто так. Перші пару раз це може налякати партнера і такою маніпуляцією ви досягнете того, чого хотіли, а тоді він перестане звертати на них уваги. І ви будете вважатися в його очах марнословом.

"Ти така ж, як твоя мати / моя колишня", "А чоловік моєї подруги більше заробляє"

Порівняння з іншими людьми. Причому неважливо — звеличуємо ми інших або принижуємо, будь-яке порівняння боляче б'є по самолюбству і ніколи не забувається. Будьте впевнені, що ваш партнер буде це аналізувати ще дуже довго.

"Ти фригідна / фригідний"

Приниження сексуальних функцій. Для чоловіка чути щось подібне в рази болючіше, ніж жінці, якій теж неприємно. Подібні заяви, нехай навіть сказані в запалі гніву, можуть безпосередньо впливати на еректильну функцію чоловіка і здатність до розслаблення і отримання оргазму у жінки.

"Тупиця"

Образа. Будь-які образи, що зачіпають особистість людини і її здатності, боляче зачіпають самолюбство. Вони потрапляють в саму душу. Що для одного буде порожнім звуком, інший сприйме гостро, його зачепить це до глибини душі, і ніколи не вгадаєш, "як наше слово відгукнеться". Крім того, образи є проявом агресії і той хто говорить це підсвідомо сприймається агресором, від якого треба усуватися і захищатися.

"Я тебе ненавиджу"

Спотворення реальних почуттів. Якщо ви так не відчуваєте, краще притримати бажання зробити цією фразою боляче партнеру. Після такого підривається довіра до майбутнього ніжного прояву почуттів мовця. Як можна повірити людині, яка говорить "Я тебе люблю" після того, як вона заявила, що ви їй неприємні. Відбувається когнітивний дисонанс.

"Ти завжди / ніколи"

Неприємні узагальнення. Ці маніпулятивні фрази, які намагаються змусити іншого суперечити нам, виправдовуватися за свою поведінку, помилкові. Вони по суті ставлять нас вище партнера, а його принижують. А кому хочеться відчувати себе не на рівних? Плюс до цього за допомогою таких слів ви намагаєтеся змусити іншого зробити щось, що потрібно нам. Наприклад, фраза "Ти ніколи не даруєш мені квіти" — в більшості випадків помилкове твердження, що має на меті змусити іншого вчинити певну дію прямо зараз — подарувати квіти.

"Яка нісенітниця"

Знецінення слів. Коли людина хоче повідомити щось, для неї це апріорі важливо. І наші глузування над цим, знецінення, показують, що для нас це не тільки неважливо, але ще і смішно. А людина прирівнює це ставлення до себе. "Тобі не важливо, що я говорю? Значить, тобі не важливий я". Так влаштований наш мозок.

"Пішов геть!"

Відштовхування. Сюди ж підходять ситуації, коли виганяють з дому, не дають себе обійняти в знак примирення. Найчастіше такі фрази і жести спрямовані на бажання зворотного результату — щоб обняли, не йшли, тобто довели, що незважаючи ні на що, відштовхувальній людині важливо і потрібне. Але зазвичай цього не відбувається. І після кількох таких ситуацій, людина кидає спроби наблизитися і йде, якщо її відштовхнули. До того ж це принизливо і травматично — відчувати себе відкинутим.

"Істеричка", "Поводишся як мужик"

Приписування людини до іншої статі у зневажливій манері. Підкреслення жіночих слабкостей в характері і поведінці чоловіка і чоловічих особливостей у жінки, боляче б'є по так званій гендерної ідентичності, і просто — по сприйняттю самого себе. І хоч мозок розуміє, що очевидно це не так, особистість вражена і з'являються внутрішні сумніви жінок в їх жіночності, а чоловіків — в їх мужності

Не робіть помилок! Названо дрова, які краще не брати для опалення каміна чи печі

п’ятниця, 22 листопад 2024, 23:10

Не всі дрова однаково придатні для використання в різних типах опалювального обладнання, передають Патріоти України. Кожна порода дерева відрізняється характерною щільністю структури, тому не всі дрова однаково придатні для опалення. Які дрова найкраще...

Особливий тест: Виберіть сніжинку, щоб дізнатися, чи здійсняться ваші мрії нового року

п’ятниця, 22 листопад 2024, 19:04

Цей простий візуальний тест розкаже вам, чи збудуться ваші найзаповітніші бажання. передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Подивіться на картинку внизу і виберіть одну зі сніжинок. Так ви дізнаєтеся, чи стане 2025 рік тим, у якому здійсниться в...