Прання рушників часто проносить господиням чимало клопоту. Вся справа в тому, що після сушіння вони втрачають свою м'якість, стаючи жорсткими, шорсткими, а по відчуттях здається, що в руках наждачний папір. Таким рушником не тільки не приємно витирати обличчя або тіло, але і небезпечно, адже можна травмувати шкіру, передають Патріоти України. УНІАН розбирався, як випрати рушники, щоб вони були м'які.
Найчастіше ті, хто любить м'які рушники, часто використовують кондиціонери для тканини, які допомагають уникнути заломів та пом'якшують її. На жаль, з рушниками вони працюють не дуже добре. Такі засоби не рятують від втрати м'якості навіть найякісніші рушники. У більшості випадків все з точністю та навпаки.
Але цю проблему легко вирішити. Знадобиться лише холодна вода. Замочіть рушники після прання на ніч. Так розчиняться залишки порошку і розпрямляться волокна тканини, завдяки чому повернеться м'якість.
Якщо магазинні кондиціонери не працюють, тоді, що пом'якшує рушник? На допомогу прийдуть копійчані засоби, які є у кожної господині на кухні:
Хоча білий оцет може допомогти пом'якшити рушники, але якщо їх неправильно висушити, вони не стануть м'якшими.
Видання Express з'ясувало у досвідчених господинь, що вони роблять, щоб зробити рушники м'якими і пухнастими. Фактично всі сказали, що для рушників важливо навіть не те, як і в чому їх випрали, а як висушили.
Попри те, що я промиваю рушники білим оцтом, єдиний спосіб миттєво пом'якшити їх - це висушити в сушильній машині. Так швидше і простіше. Займає всього 10 хвилин, - поділилася Емма Пік.
З нею погодилися й інші господині. "Єдиний спосіб зробити рушники м'якими - сушка в машинці", - підкреслила Керолайн Діган У свою чергу Тіна Пріс рекомендує спочатку сушити білизну на провітрювачі, а потім помістити його в сушарку на 10 хвилин. При цьому вона не використовує кондиціонери для тканини.
Такої ж думки дотримуються експерти Lenor. Вони вважають, що найкращий спосіб зробити рушники більш пухнастими - покласти їх у сушарку відразу після прання разом із сухим простирадлом, щоб зберегти свіжість, надати "додаткову м'якість" та зменшити утворення складок. При цьому сушити слід на мінімальних обертах і при низьких температурах, щоб не пошкодити волокна рушників.
Чому краще не спішити поперед сусідів у цій справі та чому доцільніше орати город пізніше, ніж раніше, передають Патріоти України. Ось які аргументи наводить Анатолій Ярошенко. 1. Холодний ґрунт набагато щільніший і навантаження на техніку набагато біл...
З огляду на те, що справжнє весняне тепло та сонячна погода все ж повернулися, ми все частіше помічаємо і надокучливих комах, які прийшли разом з ними, – мух, передають Патріоти України. Але є хитрий трюк, щоб не дати мухам залітати у ваш дім, який нас...