За день-два курка ще не зіпсується, але вже може з’явиться неприємний запах. Та є кілька способів, які допоможуть позбутися від цього запаху. Про них розповіли на Ukr.Media, передають Патріоти України.
Це обов’язково зробити до того, як ви почали готувати. Хоч м’ясо і не зіпсувалось, але страва, приготована з нього, матиме доволі сумнівний смак і аромат. Усунути його можна кількома способами.
Важливо — якщо м'ясо все-таки зіпсувалося, не варто намагатися його "реанімувати". Ви позбавите його неприємного запаху, а ось небезпеки — ні.
Перш за все, промийте курку в холодній проточній воді. З тушки видаліть жир — саме він може бути джерелом запаху. Мийте ретельно, але акуратно, щоб не було бризок — вони легко рознесуть бактерії з м'яса по всій кухні.
Наріжте курку на шматки і на кілька годин замочіть її в слабкому розчині марганцівки. Врятує також холодна солона вода — в ній м’ясо замочують на 3-4 години: на 1 літр води потрібно додати 2 столові ложки з гіркою великої повареної солі.
Також кулінари радять покласти м'ясо в відвар аптечної ромашки. Для нього столову ложку ромашки заварюють склянкою окропу, а потім відвар розводять в літрі холодної води.
Щоб застосувати гірчицю, змастіть нею кожен шматок з усіх боків. Складіть їх в миску, накрийте плівкою і помістіть в холодильник.
Також можна натерти куряче м'ясо сумішшю цукру та солі. Допоможе і часник — наріжте зубчики і нашпигуйте ними курятину, додаючи сіль.
Бобові (квасоля, сочевиця, арахіс, нут, горох) багаті білками, що допомагають шкірі регенерувати і довше залишатися молодою. Про користь бобових у раціоні розповіла дієтологиня Оксана Скіталінська, передають Патріоти України. За її словами, бобові мают...
Якщо вивертати одяг перед пранням, це збереже довше життя улюбленому вбранню, передають Патріоти України. Чи потрібно вивертати речі навиворіт перед пранням у пральній машинці? Хтось це робить, хтось - не вважає необхідним. Втім, експерти радять не пол...