Досвідчені городники розповіли про один нюанс, який слід врахувати під час пересадки томатів на постійне місце, передають Патріоти України.
Розмір та соковитість плодів залежить від добрив, які вносять протягом сезону. Але не можна забувати і про правильну підготовку ґрунту.
Деякі дачники ігнорують це правило, а потім дивуються, чому врожай не тішить. Важливий нюанс стосується добрив, які потрібно кинути у лунку.
Щоб помідори були соковитими та м’ясистими, знадобляться компост чи гній. Томати люблять землю, яка добряче удобрена органікою і добре дренована.
Тому при підготовці грядки під помідори потрібно внести велику кількість компосту та гною. Останній повинен бути добре перепрілий. Свіжий гній може нашкодити посадкам і навіть спалити їхнє коріння.
Органіка в посадковій лунці не лише забезпечить рослини харчуванням, а й розпушить ґрунт. Вода не буде застоюватись в корінні, що зменшить шанси появи грибкових хвороб.
Зірка шоу Dragon’s Den і бізнесвумен Сара Девіс поділилась своїм “революційним” методом, який не лише відлякує комарів і мошок, але й прикрашає ваш сад або балкон. І все це - без хімії та з мінімальними витратами, передають Патріоти України.
Мангó зазвичай асоціюється з тропічними смузі або десертами, однак цей фрукт заслуговує на набагато більше. Дослідження підтверджують: регулярне вживання манго позитивно впливає на роботу серця та судин, допомагає знизити артеріальний тиск і рівень хол...