Просто заливаємо курячу грудку яйцями. Таке м'яско просто тане в роті!

Куряча грудка настільки прижилася на кухні, що використовується більш часто, ніж інші частини птиці. З неї готують досить велику кількість різноманітних страв. Поки одні нахвалюють цей масивний шматок білого м'яса, знайдуться серед господинь і ті, хто його недолюблює. Мають право, тому що у них вона виходить сухуватою і жорсткою, передають Патріоти України.

Ситуацію легко виправити, якщо знати секрети, як зробити курячу грудку соковитою, та ще й м'якою. Рятувати ситуацію будемо негайно, а заодно нагородимо новим рецептом.

Кращий спосіб, як зробити курячу грудку соковитою, — замаринувати її. Для порятунку використовуються всілякі маринади, але для цього зазвичай потрібно довго чекати. Сьогодні ми поділимося способом приготування, який займе мінімум зусиль і всього пів години часу.

М'ясо вийде дуже м'яким і соковитим, а якщо ви ще й додасте свої улюблені спеції, то дуже ароматним і пікантним, інформує Ukr.Media.

Для приготування вам знадобляться такі інгредієнти:

  • куряче філе — 2 шт;
  • часник — 2 зубчики;
  • яйця — 3 шт;
  • сіль, спеції — за смаком;
  • крохмаль — 2 ст. л;
  • олія рослинна;
  • зелень.

Процес приготування:

  1. Філе ріжемо тонкими смужками і трохи відбиваємо їх ножем. Заправляємо сіллю і спеціями за смаком.
  2. Відокремлюємо білки від жовтків і останні змішуємо з м'ясом. Залишаємо маринуватися на 30 хвилин.
  3. Додаємо крохмаль і добре перемішуємо.
  4. Збиваємо білки з сіллю до пишноти.
  5. Кожен шматочок м'яса вмочаємо в білок і обсмажуємо на розігрітій олії по 2 хвилини з кожного боку.

Помилка може дорого коштувати! Які страви не можна готувати в алюмінієвому посуді

п’ятниця, 22 листопад 2024, 16:38

Не всі каструлі підходять для приготування їжі. Обираючи ємність, важливо враховувати матеріал, з якого він виготовлений. Це стосується зокрема алюмінієвого посуду, який все ще часто використовується на кухнях завдяки своїй довговічності та зручності. ...

Щоб не накликати біду! Які речі потрібно встигнути викинути з оселі до Нового 2025 року

п’ятниця, 22 листопад 2024, 16:30

Важливим етапом святкування Нового року завжди було позбавлення від усього непотрібного. Ще наші предки вірили, що так ви ніби "звільняєте" місце для добробту та щастя, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Новий рік для багатьох людей є не п...