Волосся - таке ж наше відображення, як і шкіра. Погодьтеся, приємно дивитися на чисте, гладке, доглянуте й блискуче волосся. Щоб локони були саме такими, зовсім не обов'язково мати модний фен або мільйон баночок. На сторінці в Instagram косметолог Ольга Петруніна поділилася оптимальною схемою догляду за локонами, передають Патріоти України.
Експерт написала прості поради по догляду за волоссям:
1. Раз на тиждень обов'язково робіть пілінг шкіри голови. Є класні спеціальні пілінги, але також цілком допустимо використовувати скраб (якщо шкіра голови без висипань). Ця процедура оновлює шкіру і дозволяє "дихати". Після пілінгу голови часто навіть головні болі проходять.
2. Миття. Кожне миття - двічі. Перший раз змиваємо засоби для укладки, якщо є - сухий шампунь, бруд. Другий раз - надаємо голові та волоссю свіжість.
3. Бальзам / маска / кондиціонер для волосся. Все це - одне і те ж. Звичайно, вигідніше продати всі три продукти під соусом різних завдань. Але ні, у всіх трьох завдання одне. Виберіть те, що вам більше подобається за текстурою. Нанесли, через кілька хвилин змили. Не треба годинами ходити "в масці".
4. Контрастний душ. Після того як змили всі засоби, помийте кінчики холодною водою.
5. Не розтирайте волосся рушником. Акуратно "вичавіть" воду в рушник, просто промокнувши.
6. Сушимо волосся з гребінцем у напрямку його росту - від коренів до кінчиків, допомагаючи "закривати" все лусочки. Не залишайте волосся висихати самостійно. Тепле повітря фена (не гаряче) - друг волосся. Краще сушити волосся "зонами", а не все відразу.
7. Розчісувати вологе волосся можна. Зволожене (після маски або бальзаму) воно легко піддається гребінцю. Не видирайте його. Краще добре зволожте, і воно розчешеться, як в рекламі.
8. Загальні поради щодо догляду за волоссям:
19 січня за новим церковним календарем (1 лютого за старим стилем) віряни України згадують преподобного Макарія Великого, відомого автора безлічі духовних бесід і молитов. У народному календарі - Макарів день. . Цей угодник Божий народився в Єгипті, ...
М’ясо за цим рецептом виходить м’яким, навіть яловичина здається, що ніжна, мов куряче філе. Ідеальна м’ясна підлива до гарніру розпадається на волокна варто лише взяти губами шматочок, передають Патріоти України. Інгредієнти:. Свіже м’ясо ріжемо таким...