Міль, що харчується продуктами, спочатку ховається в кухонних шафках, непомітно нищачи наші запаси. Коли ви бачите, як вона літає по кухні, шукаючи нову їжу, це означає, що шкідники вже добре оселилися. Але не поспішайте застосовувати хімічні засоби - існують ефективні домашні методи, які менш шкідливі для вас і вашої сім’ї, передають Патріоти України.
Часто ми заносимо її разом із продуктами із магазину, особливо якщо пакування порушене або продукти зберігаються неправильно. Міль також може проникати через відкриті вікна, особливо влітку, або приходити з сусідніх будинків. Щоб убезпечити запаси, тримайте сипучі продукти у сухому, прохолодному місці в щільно закритих контейнерах.
Замість токсичних хімікатів можна використовувати приємні для людини, але огидні для молі аромати. Наприклад, міль не любить запах ванілі, апельсина та лимона.
Добре допомагає яблучний оцет: налийте його в невеликі ємності і поставте на кухонні полиці та в шафки. Запах привабить міль, яка потрапить у ємність і не зможе вибратися.
Якщо любите цитрусові, не викидайте шкірку після їжі. Очистіть її від м’якоті, висушіть і розкладіть у шафках і на полицях. Запах цитрусових ефективно відлякує міль і допомагає зберегти продукти свіжими.
Пам’ятайте: швидка реакція і правильні методи допоможуть уникнути зараження кухні міллю і збережуть ваші запаси від псування.
Хочете зберегти ясність розуму та покращити пам’ять, але не маєте часу на вивчення китайської чи розв’язування судоку? Нейробіолог Кевін Вудс, випускник Гарварду та директор платформи Brain.fm, радить три прості, але ефективні звички, які покращують ко...
Коти завжди були загадковими супутниками людини-— вони по-іншому виражають свої почуття і спілкуються з господарями, ніж собаки, передають Патріоти України. Сучасні дослідження допомагають краще розуміти їхні потреби та поведінку. Одним із таких дивови...