Саджайте помідори у відкритий ґрунт методом "лежачи в траншею" - ви будете вражені врожаєм

Незважаючи на те, що у справі посадки та вирощування томатів вже давно, здавалося б, розкрито всі секрети, деякі дачники постійно вдосконалюють цей процес, передають Патріоти України.

Так, автори одного з youtube-каналів пропонують проводити висадку розсади у відкритий ґрунт методом «посадки лежачи». У цьому випадку, запевняють вони, під час дощу дощова вода більше надходить до коріння, тому що збирається у траншеях. Крім того, під час вітряних днів розсаду менше «тріпає», оскільки вона знаходиться в низині. Ще один випадок, коли спосіб виправдає себе — якщо рослини вже трохи витяглися, але ще не можуть стояти вертикально. Як проводиться посадка методом «лежачи у траншею», автори каналу показали на відео.

Ще одне ноу-хау у справі вирощування помідорів показали автори іншого youtube-каналу. Вірніше, це навіть не нова ідея, а забутий метод, що застосовувався за часів наших дідусів та бабусь — підживлення розсади без хімії, на основі лаврового листу.

Справа в тому, що лавровий лист має багатий хімічний склад: у ньому містяться елементи групи B, C, а також кальцій, фосфор, фтор, ефірні олії та багато інших елементів. Всі вони покращують рух соків у рослинних клітинах, допомагають відновитися ослабленим культурам, забезпечують нормальне протікання процесу фотосинтезу, захищають від шкідників та надають інший сприятливий вплив та збільшують урожайність.

Добриво готується так: лаврові листочки необхідно покришити і подрібнити в кавомолці. Отриманий порошок додаємо в ґрунт при посадці насіння або ж при пікіруванні паростків з розрахунку 1 чайна ложка на одну склянку ґрунтосуміші.

Можливо, комусь із дачників ці методи здадуться цікавими, і вони почнуть застосовувати їх уже наступного сезону.

А ви це знали? Чому досвідчені городники саджають редиску тільки восени

п’ятниця, 22 листопад 2024, 13:00

Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...

А ви це знали? Кому не можна їсти буряк

п’ятниця, 22 листопад 2024, 11:27

Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...