Секрет досвідчених господинь! Як готувати холодець, щоб він швидко застигав і був прозорим

Холодець вважається популярною стравою, проте приготувати її виходить не у всіх. Є чотири прості правила, завдяки яким страва вийде апетитною, швидко застигне і буде прозорою, передають Патріоти України.

Складові

Холодець не приготувати без свинячих ніжок та «рульки». На 8-10 л беруть 1-2 шт. – Залежно від бажаної “міцності”. Підійдуть і курячі лапки. Усі частини, які з хрящиками, суглобами – словом, усе, що збагатить блюдо колагеном.

Вода

Прозорості не вдасться досягти, якщо влити холодну воду в киплячий бульйон. У такому разі він перестане бути міцним і клейким, «розшаровуватиметься», що в результаті вплине на застигання.

Перша піна

Бульйон для холодця не любить кипіти. Перша піна має бути швидко знята. Тому слід озброїтися шумівкою та запастися терпінням. Збирають найпершу піну без залишку, чекаючи біля каструлі моменту закипання.

Після приготування

Коли холодець зварився, не слід поспішати його охолоджувати та «розбирати». Досвідчені кулінари дають йому кілька годин настоятися. Завдяки цьому страва вийде міцнішою: вона насититься желюючими речовинами – у гарячому стані воно також віддає їх.

Таким чином, навіть після вимкнення вогню холодець продовжує набирати смак та аромат.

Дуже просто! Як приготувати маринад для соковитого шашлику на кефірі

середа, 29 травень 2024, 9:12

Маринад з кефіру – один із найпоширеніших маринадів для любителів шашлику. Ще наші бабусі та дідусі робили маринад для шашлику саме за цим рецептом. М’ясо, замариноване за цим рецептом виходить ніжне та рум’яне. Необхідні продукти:. Приготування маринаду:

А ви це знали? Що буде з організмом, якщо кожного дня їсти мед

середа, 29 травень 2024, 8:44

З дитинства ми чули, що мед – дуже корисний продукт, яким можна вилікувати майже всі "хвороби у світі". Та чи справді він такий для нас корисний? Мед — це продукт, який бджоли виробляють з нектару квітів. Існує багато його різновидів — травневий, липов...