Будь-який кулінар знає, що як інгредієнт для салатів потрібно використовувати картоплю, зварену в мундирі. Приготовлений таким способом овоч зберігає цілісність, не розсипається і легко перетворюється на кубики. Однак позитивний ефект може бути нівельований, якщо шкірка лусне.
А відбувається таке дуже часто через те, що шкірка не завжди справляється із наслідками впливу високих температур.
Кулінари намагаються запобігти неприємному наслідку шляхом зменшення вогню. Але хитрість спрацьовує не завжди: картопля все одно може луснути і виявитися дуже розсипчастою через високий вміст крохмалю.
Але що ж робити, якщо порушення цілісності зовнішньої оболонки картоплі все ж таки потрібно запобігти.
Проблему допомагає вирішити додатковий інгредієнт – столовий оцет.
На щастя, позитивний ефект спостерігається навіть за використання мінімального обсягу цієї рідини.
Таким чином, можна обмежитися буквально декількома краплями оцту. Додати їх у воду можна як на початку приготування картоплі, так і після закипання води.
При використанні рятівного компонента шкірка не лусне, а смак страви не буде зіпсований.
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...
Гадаєш, у тебе гострий зір і ти помічаєш усе? Перевір себе! Перед тобою візуальний тест, з яким 95% людей не справляються за 10 секунд, передають Патріоти України. На зображенні — десятки яєць. Одне з них має маленьку тріщинку. У тебе лише 10 секунд, щ...