Отримали запрошення на весілля, а ідеального подарунку не маєте? Щоб нікого не образити й не вигадувати нісенітниць можна традиційно подарувати гроші, передають Патріоти України.
РБК-Україна (проект Styler) ознайомилось із великою кількістю тематичних форумів і сайтів, щоб визначити - яка ж сума вважається ідеальним подарунком на весілля сьогодні.
Загально відомо, що даючи згоду на участь у весіллі, ви берете на себе відповідальність привітати майбутнє подружжя не лише словами, але й матеріально (подарунком чи певною сумою грошей).
Більшість користувачів тематичних форумів і сайтів вважають, що нині гроші - чи не найкращий подарунок на весілля.
Адже на тлі повномасштабної війни та інфляції (суттєвого росту цін на всі продукти та послуги) свято обійдеться молодятам "в копієчку".
А ось щодо кількості грошей, яку варто дарувати, думки дещо розходяться.Кожен обирає подарунок сам (ілюстративне фото: Рixabay)
Основні критерії під час вибору суми, які найчастіше зустрічаються серед дописів і коментарів українців, можна звести до таких пунктів:
З огляду на це українці готові покласти у конверт в середньому 100 доларів (чи євро).
Дехто пропонує розраховувати суму з огляду на кількість людей, від яких дарується конверт - щонайменше 500 гривень (а в ідеалі - 1000 гривень) з однієї людини.
Ті ж, хто має вищий рівень фінансового забезпечення, вважають, що відповідним весіллю подарунком буде 500 доларів (чи євро) і навіть більше.
"Ідеальної" суми весільного подарунку насправді не існує. Вона може значно варіюватися в залежності від багатьох (зокрема і вищезгаданих) факторів.
Якщо ж слідувати етикету й усталеним у суспільстві правилами, занадто дорогий подарунок вручати так само непристойно, як і занадто дешевий.
Доцільно буде під час обрання суми на подарунок "прорахувати" витрати молодят на одну людину. Приблизна вартість одного місця на бенкеті є зазвичай основним індикатором, який визначає, скільки грошей дарувати.
Якщо весілля заплановане у нестандартних локаціях і проводиться, наприклад, на пляжі чи лісовій галявині, прорахувати можна послуги кейтерингу.
Водночас коли формат весілля простіший (звичайне барбекю чи невелика вечірка), дарувати можна менше. В цілому, під час вибору подарунка (чи його суми), радимо звертати увагу на:
Насамкінець не можна забувати, що в нашій країні триває повномасштабна війна з агресором і навіть копійки можуть врятувати життя захисників України.
Подумайте про це під час вибору подарунка. Адже інколи краще задонатити, ніж дарувати "всі гроші світу" ледь знайомим людям (як це часто буває на весіллях)
Якщо знайти час для щоденного відвідування тренажерного залу є проблемою, можливо, є простіший спосіб досягти поставлених цілей щодо фізичних вправ: танцювати на кухні протягом 20 хвилин щоранку достатньо, щоб отримати користь для здоров’я, кажуть вчен...
Ідея проходити 10 тис. кроків на день походить з успішної маркетингової кампанії, запущеної перед Олімпіадою в Токіо 1964 року. Цю цифру обрали тому, що японський ієрогліф для 10 тис. нагадує людину, що йде, і концепція швидко прижилася. На сторінці El...