Як тверде мило впливає на стан шкіри обличчя і як правильно вибрати засіб для умивання, передають Патріоти України.
Чи є сенс умиватися звичайним милом, коли в магазинах продається стільки засобів для вмивання на будь-який смак та гаманець? На це запитання дала відповідь Арті Рагурам – засновниця бренду натуральної косметики. Розповідаємо, що станеться зі шкірою обличчя, якщо умиватися простим твердим милом, посилаючись на ресурс healthshots.com.
Шкіра обличчя більш тендітна та чутлива, ніж на інших частинах тіла. Звичайне мило не підходить для вмивання, бо воно сушить та подразнює її. Шкіра обличчя потребує більш дбайливих засобів для вмивання, які мають ніжну текстуру і зволожують.
«Шкіра сама собою кисла, а мило може порушити її природний баланс, бо містить луги. До того ж, продукт містить агресивні речовини, які впливають на стан шкіри обличчя, стягують і роблять її сухою. Від чого вона стає тьмяною, лущиться і на ній виникають висипання», - пояснює експертка.
Умиватися звичайним твердим милом – не надто гарна ідея. Оскільки через брусок можуть передаватися всі мікроби та хвороботворні бактерії, через що на обличчі з’являються висипання, почервоніння та закупорка пор.
Також звичайне мило у своєму складі містить ароматизатори, парабени, формальдегід, які після регулярного застосування можуть стати причиною пошкодження шкіри. Тоді на шкірі можуть з’явитися ранні ознаки старіння, пігментація, висипи та зморшки.
Бобові (квасоля, сочевиця, арахіс, нут, горох) багаті білками, що допомагають шкірі регенерувати і довше залишатися молодою. Про користь бобових у раціоні розповіла дієтологиня Оксана Скіталінська, передають Патріоти України. За її словами, бобові мают...
Якщо вивертати одяг перед пранням, це збереже довше життя улюбленому вбранню, передають Патріоти України. Чи потрібно вивертати речі навиворіт перед пранням у пральній машинці? Хтось це робить, хтось - не вважає необхідним. Втім, експерти радять не пол...