У мережі багато порад, які стосуються дій на випадок падіння смартфона в воду. Але далеко не всі вони робочі. Одна популярна хитрість не допоможе, але ще і зашкодить. Краще не здійснювати цю дію, щоб не погіршити становище, передають Патріоти України.
Поширена помилка
Багато хто витягує телефон з води і тут же намагаються його включити, розбирають або поміщають в банку з крупою.
Найбільш нетерплячі озброюються феном і направляють на пристрій потік гарячого повітря. Це і є величезний прорахунок. Майстри по ремонту не радять так чинити зі смартфоном, який впав у воду.
Надмірний нагрів пристрою тільки погіршить його стан. Деякі розбирають гаджет, а потім просушують феном. Так можна розігнати воду по всьому телефону, рідина добереться до критичних ділянок.
Найправильніша тактика: дістати з води, протерти всілякі ділянки, а потім прибрати в банку з рисом і прикрити кришкою.
У крупі телефон повинен пролежати приблизно добу. Весь цей час пристрій повинен бути вимкнений. Не варто включати і вимикати гаджет через кожну годину, попередили експерти.
Деякі відходи можуть не лише засмітити каналізацію, а й зіпсувати насоси та фільтраційне обладнання. І мова не лише про унітаз, а й про раковину на кухні, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Фарба. Фарба містить шкідливі хімічні речовини, я...
Жінки у бажанні стати привабливими для чоловіків сідають на дієти, роблять купу косметичних процедур і намагаються досягти параметрів моделей. Однак насправді, чоловіків приваблюють зовсім інші жінки, передають Патріоти України з посиланням на дослідже...