У мережі багато порад, які стосуються дій на випадок падіння смартфона в воду. Але далеко не всі вони робочі. Одна популярна хитрість не допоможе, але ще і зашкодить. Краще не здійснювати цю дію, щоб не погіршити становище, передають Патріоти України.
Поширена помилка
Багато хто витягує телефон з води і тут же намагаються його включити, розбирають або поміщають в банку з крупою.
Найбільш нетерплячі озброюються феном і направляють на пристрій потік гарячого повітря. Це і є величезний прорахунок. Майстри по ремонту не радять так чинити зі смартфоном, який впав у воду.
Надмірний нагрів пристрою тільки погіршить його стан. Деякі розбирають гаджет, а потім просушують феном. Так можна розігнати воду по всьому телефону, рідина добереться до критичних ділянок.
Найправильніша тактика: дістати з води, протерти всілякі ділянки, а потім прибрати в банку з рисом і прикрити кришкою.
У крупі телефон повинен пролежати приблизно добу. Весь цей час пристрій повинен бути вимкнений. Не варто включати і вимикати гаджет через кожну годину, попередили експерти.
Не всі каструлі підходять для приготування їжі. Обираючи ємність, важливо враховувати матеріал, з якого він виготовлений. Це стосується зокрема алюмінієвого посуду, який все ще часто використовується на кухнях завдяки своїй довговічності та зручності. ...
Важливим етапом святкування Нового року завжди було позбавлення від усього непотрібного. Ще наші предки вірили, що так ви ніби "звільняєте" місце для добробту та щастя, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Новий рік для багатьох людей є не п...