Хоча в народні прикмети вірять далеко не всі, стійке переконання в тому, що новорічні ритуали допоможуть впіймати удачу за хвіст, залишаються у багатьох українців. Традиційно на Новий рік загадують бажання через записки. На аркуші паперу потрібно написати найзаповітніші мрії, а потім повторити їх після настання 1 січня, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.
Часто рівно о 12 ночі, в час, коли б'ють куранти, папірець спалюють, попіл висипають у келих з шампанським і випивають. Дехто також вірить, що бажання обов'язково збудеться, якщо аркуш паперу з бажанням покласти у порожню пляшку з-під шампанського.
Водночас, багато староукраїнських традицій говорять про те, що записувати найзаповітніше бажання на папері потрібно вже тоді, коли новий рік прийшов. Потім, за традицією, цей аркуш кладуть під подушку. Якщо ви написали багато різних бажань на різних аркушах паперу, то саме те, яке ви витягнете вранці після сну, точно збудеться протягом року.
Читайте також: Нумерологиня відповіла, чи чекати закінчення війни у 2025 році
Дуже важливо правильно формулювати бажання, кажуть езотерики. Тоді воно неодмінно збудеться. Для цього спробуйте чітко його проговорити в своїх думках. Наприклад, не варто думати "Я хочу купити квартиру", натомість краще сформулювати це побажання так: "Я придбала квартиру своєї мрії". Не слід використовувати негативну частку "не", спробуйте сформулювати бажання в позитивному ключі. Наприклад, не "Я не хочу хворіти", а "Я повністю здоровий в новому році".
Які бажання не можна загадувати на Новий рік
Хоча, звичайно, ви можете загадувати буквально все, чого бажає ваша душа, однак, існують такі бажання, які краще не озвучувати в новорічну ніч:
Покрокова інструкція як звертатися до лікарів широкого та вузького профілів. У сучасній системі охорони здоров’я прийом до лікаря зазвичай передбачає наявність направлення від сімейного доктора або терапевта. Це потрібно для впорядкування медичної допо...
Дехто заморожує хліб перед вживанням. Дізнавшись причину, ви, ймовірно, також візьмете цю звичку на озброєння, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Справа в тому, що після заморожування в хлібі збільшується вміст клітковини порівняно зі свіж...