Котлетний фарш повинен бути певної сталої консистенції, щоб при смаженні він не розвалювався. До перемеленого м’яса додають яйця, хліб, цибулю, спеції. Їх потрібно панірувати та обвалювати в борошні.
За загальною думкою, цибуля робить котлети соковитими. Потрібно знати нюанси його додавання, щоб не зіпсувати фарш. Цибуля може стати гармонійним компонентом або ж звести смачну перспективу нанівець.
Якщо фарш зберігається в холодильнику певний час, плануйте додавати ароматичні компоненти пізніше. Мова йде про зелень, спеції, цибулю. Фарш, який вже з ними, не треба ставити на зберігання.
Особливо це стосується цибулі. Її додають до фаршу перед самим приготуванням, якщо ви вже готові смажити котлети. Фарш з цибулею при тривалому знаходженні в холодильнику перетворюється на жахливу суміш, бо вона перебиває всі смаки та аромат.
Кулінари користуються ще лайфхаком з молоком. Вони проварюють в ньому цибулю і додають її в фарш. Агресивний смак та аромат нейтралізовані в такому форматі. А потім при потребі такий фарш може зберігатися чи в холодильнику, в морозилці без впливу на якого якість.
Супи є важливою частиною раціону харчування, їх особливо приємно вживати прохолодним весняним днем. Однак навіть досвідчені господині часто готують перші страви неправильно, що суттєво псує їхній смак, передають Патріоти України. 1.Неправильний вибір п...
Сніданок – це важлива частина дня, яка допомагає відновити рівень енергії після ночі та забезпечує організм необхідними поживними речовинами. Для здорового старту обирайте продукти, багаті вітамінами, мінералами та антиоксидантами, які підтримують фізи...