Мед – це той продукт, який має надзвичайно цілющу силу. Бо містить у своєму складі аж 60 корисних речовин для нашого організму. Якщо його вживати у відповідній кількості, то можна не боятися будь-яких захворювань. Особливо він буде корисним для людей похилого віку.
Чим корисний мед для здоров’я людини
Завдяки вмісту корисних макро- та мікроелементів мед є неоціненно корисним продуктом для здоров’я організму. Він містить практично всю групу вітамінів В і ряд інших вітамінів, антиоксиданти, флавоноїди тощо. У загальній кількості вміст всіх корисних речовин та сполук складає близько шістдесяти.
Дія меду надзвичайно цілюща. Він здатен підвищувати імунітет, відновлювати сили та налагоджувати оптимальну роботу організму після перенесених хвороб. Працює як антидепресант, знижуючи тривожність, та нормалізує сон. Також позитивно впливає на роботу печінки й підшлункової залози.
Чай із медом підвищує імунітет, позитивно впливає на обмін речовин, допомагає у лікуванні грипу да застуди. Він має неоціненну здатність лікування при виснаженні та ослабленні організму. Також сприяє загоєнню ран і виразок. Мед – це природний енергетик, який здатен збільшити реактивні сили організму в рази.
Які хвороби лікує мед
Якщо правильно дозувати мед, то він допоможе при лікуванні таких проблем зі здоров’ям:
Скільки можна їсти меду на день, зокрема людям похилого віку
Кому не можна їсти мед
Мед варто виключити зі свого раціону тим людям, які мають ряд проблем зі здоров’ям. Зокрема, хворим на гастрит чи панкреатит, сечокам’яну хворобу, при астмі та алергії, сильній лихоманці та цукровому діабеті.
Також варто перевірити перед вживанням, чи немає у вас індивідуальної непереносимості продукту.
На дорогах водії часто зустрічаються з різними запитаннями від патрульних. Деякі з них можуть здаватися дивними, а інколи навіть викликати сумніви. Експерти нагадали, що водіям важливо знати свої права у таких ситуаціях. Про це пише "Автотема", передаю...
Почуття втоми може бути пов’язано з різними факторами, починаючи від поганого сну і закінчуючи проблемами психічного чи фізичного здоров’я, передають Патріоти України. Не дивно, що втома може негативно вплинути на ваше самопочуття та інші аспекти вашог...