Губка - незамінна річ на кухні, що має певні функції залежно від кольору. Якщо ви думали, що коли ганчірка миє посуд, то заразом очищається і сама, це зовсім не так. Насправді в губці накопичується велика кількість бактерій, передають Патріоти України.
Коли потрібно міняти губку для миття посуду? Відповідь – через тиждень, максимум – два, передає howstuffworks.com.
Так, у губках можуть бути залишки їжі, що у поєднанні з теплою водою сприяє процвітанню бактерій. За різними оцінками, на 1 квадратному сантиметрі кухонної губки може "проживати" до 45 мільйонів бактерій, у тому числі це можуть бути мікроб групи кишкової палички.
Враховуючи сприятливе для бактерій середовище кухонної губки, варто часто її замінювати. Рекомендується викидати губку для миття посуду через один-два тижні після використання. Як зрозуміти, що ганчірці пора в урну? Якщо на ній залишаються залишки їжі та рідини, можете відправляти губку у відро для сміття.
Для найекономніших підійдуть лайфхаки з продовження строку придатності кухонної губки. Ось кілька простих кроків:
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...
Омлет найчастіше готують на сніданок. Він легкий та поживний. Готувати його на всю родину, тож страва досить вигідна для ранку. Кулінарне питання полягає в збиванні яєць. Яким чином вони будуть об’єднані з іншими компонентами. Поговоримо про це детальн...