Двері душової кабіни необхідно мити після кожного використання, упевнені експерти з клінінгу. Це пов'язано з тим, що з часом без належного догляду вони втратять свій блиск, а забруднення стануть надто сильними й очистити поверхню швидко вже не вдасться, передають Патріоти України.
Як часто потрібно мити душову кабіну
Часте миття - це ключ до позбавлення від багатогодинних прибирань та нескінченного перебору "народних" миючих засобів. Значно легше видалити мильний наліт, як тільки ви його побачите.
Протирайте скляні двері душу гумовим скребком після кожного використання та залишайте двері відчиненими для вентиляції. Щотижня мийте двері за допомогою делікатного засобу для посуду. Щомісяця, щоб вода не затримувалася на склі, використовуйте очищувач з водовідштовхувальними властивостями.
Що робити при серйозних забрудненнях
На цьому етапі залишається звернутися до народних методів. Чудово бореться з мильним нальотом звичайний столовий оцет. Змішайте в пульверизаторі 100 мл 9% оцту з 400 мл теплої води. Розпиліть розчин на скляні двері. Використовуйте губку, щоб акуратно видалити стійкі плями, а потім почистити всі двері. Наприкінці протріть усе тканиною з мікрофібри.
Допоможе і паста із харчової соди. 1/2 склянки соди змішайте із двома столовими ложками теплої води, щоб вийшла густа паста, схожа на зубну. Акуратно нанесіть її на вологе скло за допомогою серветки з мікрофібри. Ця паста чудово підходить для видалення плям від твердої води. Лимони також хороші для очищення скляних дверей душу. Завдяки високому вмісту лимонної кислоти сік ефективно видаляє плями.
Бобові (квасоля, сочевиця, арахіс, нут, горох) багаті білками, що допомагають шкірі регенерувати і довше залишатися молодою. Про користь бобових у раціоні розповіла дієтологиня Оксана Скіталінська, передають Патріоти України. За її словами, бобові мают...
Якщо вивертати одяг перед пранням, це збереже довше життя улюбленому вбранню, передають Патріоти України. Чи потрібно вивертати речі навиворіт перед пранням у пральній машинці? Хтось це робить, хтось - не вважає необхідним. Втім, експерти радять не пол...