Багатьом господиням пил здається нерозв'язною проблемою. Особливо влітку, коли вікна доводиться триматися відкритими (заради протягу і свіжого повітря). Однак тоді в оселі все покривається шаром сухого сірого вуличного пилу. Це неприємно для очей, та ще й небезпечно для здоров'я, адже дихати таким – не найкраще ваше рішення, передають Патріоти України.
На цей випадок у хитромудрих французів є відмінний лайфхак, як робити так, щоб пил не сідав на меблі та інші поверхні. Цим методом почасту користуються в дорогих готелях і музеях, якими так знаменита ця країна.
Є копійчаний спосіб, як зменшити кількість пилу в повітрі.
Після того, як протрете меблі вологою ганчіркою з мікрофібри – капніть на поверхню пару крапель звичайного (хоч аптечного, хоч харчового) гліцерину, і розітріть його вже сухою ганчіркою.
Це дуже бюджетний варіант, як позбутися пилу. Адже в аптеках гліцерин коштує в середньому близько 10-14 грн. Одного флакону вистачить надовго. І ще довше ваші меблі будуть блищати, вихваляючи господарські навички зозяїв своїм доглянутим виглядом.
Звичайний кондиціонер для білизни, що розведений у воді в співвідношенні 1:4, надовго вбереже вас від "пильної" проблеми. Цим розчином меблі можна протирати, а можна окропити з пульверизатора.
Проте за словами нутриціологині Катерини Крупкіної, яку нещодавно запросила на інтерв’ю Марічка Падалко для свого YouTube-каналу, важливо не те, коли саме ми їмо, а що обираємо на вечерю. Набряки вранці — це наслідок затримки рідини в організмі, яка на...
Малина – рослина досить чутлива до умов, у яких її вирощують. Від складу ґрунту та рівня зволоженості залежить, наскільки великими та смачними будуть ягоди, передають Патріоти України. А на склад ґрунту, звісно, впливають добрива, якими ви підживлюєте ...