Взимку на морозі мерзнуть не лише руки, а й ноги. Найчастіше причина криється у неправильно підібраному взутті - надто тісні чоботи не дають ногам можливості віддавати власне тепло. Однак, це не єдина причина, передають Патріоти України.
"Телеграф" розібрався з тим, як можна захистити ноги від переохолодження взимку. Є три дієві лайфхаки з підручних засобів.
Щоб утеплити зимове взуття, можна придбати спеціальні устілки. Але якщо вони не допомагають, то їх можна вдосконалити фольгою. Цей матеріал відбиватиме холодне повітря знизу і не дасть вийти теплу. Достатньо наклеїти на один бік устілки фольгу та укласти її у взуття фольгою вниз. Якщо укласти навпаки, то ноги почнуть сильно потіти через те, що фольга відбиватиме тепло, а значить швидше замерзнуть.
Цей метод використовували ще наші дідусі та бабусі. Він не дуже практичний, зате дієвий. Потрібно надіти шкарпетки, а в другу пару насипати порошку сухої гірчиці та надіти поверх першої пари. Можливо, в гості в таких шкарпетках ходити незручно, зате під час прогулянки в мороз ноги точно залишаться в теплі.
Аналогічно слід зробити й з перцевим пластиром. Потрібно приклеїти його на тонку шкарпетку, а зверху надіти шкарпетку тепліше.
Цим методом користуються досвідчені альпіністи під час сходження на гору. Підійде він у морозну, але суху погоду. Необхідно взяти газети та обгорнути ними ноги, а зверху надіти теплі шкарпетки натуральних матеріалів. Це допоможе зберегти тепло і не дасть ногам замерзнути.
Дізнайтеся, що потрібно мати з собою, які документи оформити та як підготуватися до поїздки без зайвих хвилювань . Подорожі — це не лише про емоції, а й про підготовку. Особливо, коли мова йде про перетин кордону. Навіть якщо ви вже не раз були за кор...
Коли шукаєш автомобіль для родини, список вимог чималий. Хочеться, щоб усім було зручно. Потрібен простір – і для пасажирів, і для нескінченних дитячих речей, велосипедів чи торбин. А ще дуже важливою є безпека, адже немає нічого ціннішого за життя та ...