Взимку на морозі мерзнуть не лише руки, а й ноги. Найчастіше причина криється у неправильно підібраному взутті - надто тісні чоботи не дають ногам можливості віддавати власне тепло. Однак, це не єдина причина, передають Патріоти України.
"Телеграф" розібрався з тим, як можна захистити ноги від переохолодження взимку. Є три дієві лайфхаки з підручних засобів.
Щоб утеплити зимове взуття, можна придбати спеціальні устілки. Але якщо вони не допомагають, то їх можна вдосконалити фольгою. Цей матеріал відбиватиме холодне повітря знизу і не дасть вийти теплу. Достатньо наклеїти на один бік устілки фольгу та укласти її у взуття фольгою вниз. Якщо укласти навпаки, то ноги почнуть сильно потіти через те, що фольга відбиватиме тепло, а значить швидше замерзнуть.
Цей метод використовували ще наші дідусі та бабусі. Він не дуже практичний, зате дієвий. Потрібно надіти шкарпетки, а в другу пару насипати порошку сухої гірчиці та надіти поверх першої пари. Можливо, в гості в таких шкарпетках ходити незручно, зате під час прогулянки в мороз ноги точно залишаться в теплі.
Аналогічно слід зробити й з перцевим пластиром. Потрібно приклеїти його на тонку шкарпетку, а зверху надіти шкарпетку тепліше.
Цим методом користуються досвідчені альпіністи під час сходження на гору. Підійде він у морозну, але суху погоду. Необхідно взяти газети та обгорнути ними ноги, а зверху надіти теплі шкарпетки натуральних матеріалів. Це допоможе зберегти тепло і не дасть ногам замерзнути.
Чому краще не спішити поперед сусідів у цій справі та чому доцільніше орати город пізніше, ніж раніше, передають Патріоти України. Ось які аргументи наводить Анатолій Ярошенко. 1. Холодний ґрунт набагато щільніший і навантаження на техніку набагато біл...
З огляду на те, що справжнє весняне тепло та сонячна погода все ж повернулися, ми все частіше помічаємо і надокучливих комах, які прийшли разом з ними, – мух, передають Патріоти України. Але є хитрий трюк, щоб не дати мухам залітати у ваш дім, який нас...