Виявилося, що цей напівфабрикат не такий простий у приготуванні, як це вважається. У кулінарів є свої хитрощі. Здавалося б, тут може бути складного. Закип’ятити воду, посолити, поперчити, кинути в каструлю лавровий лист і, нарешті, пельмені, передають Патріоти України.
Тут і наздоганяє кухарів перша помилка. Якщо йдеться про заморожені, а не свіжозліплені пельмені, то вони, швидше за все, перетворяться набряклі і злиплі грудки. Через різкий перепад температур кулінари в результаті відколупують шматочки тіста з дна каструлі.
Рішення: заморожені пельмені на 3 хвилини поміщають у холодну воду. Вони не встигнуть розморозитися, але набагато ближче до кімнатної температури.
Друга помилка пов’язана із доведенням води до кипіння. При надто високій температурі тісто лопне, а за надто низької – пельмені злипнуться. Ідеальним варіантом вважається момент, коли вода лише починає закипати. На це вказують перші бульбашки.
Третій фокус пов’язаний з додаванням у каструлю склянки холодної води (вливають тонким струмком). Роблять це у момент закипання. Після вливання чекають приблизно хвилину та вимикають.
Додайте в каструлю склянку холодної води (вливати тонким “струмком”). Повторіть цей цикл: закипання – холодна вода ще раз. І за хвилину пельмені вже можна виймати. Завдяки постійному зниженню температури води тісто і м’ясо поступово проваряться і не будуть липнути один до одного навіть без олії.
Важливим етапом святкування Нового року завжди було позбавлення від усього непотрібного. Ще наші предки вірили, що так ви ніби "звільняєте" місце для добробту та щастя, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Новий рік для багатьох людей є не п...
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...