Це може здивувати! Розкрито найбільший міф про морозиво у СРСР

Ті, хто добре пам’ятає часи СРСР часто наголошують, що тоді морозиво було найсмачнішим і зараз такого вже не скуштуєш. І справді, цей десерт був дійсно дуже смачним, особливо у порівнянні з іншими продуктами харчування, що продавались на території тодішнього Радянського союзу. Про те, як виготовлялось це легендарне морозиво, а також як з’явився його рецепт, розбирався FoodOboz. Виявилось, що морозиво не таке вже і радянське, передають Патріоти України.

До 1936 року в СРСР ніхто навіть не чув про смачне морозиво, яким із задоволенням можуть ласувати і діти, і дорослі. Саме у цей рік Анастас Мікоян, тодішній нарком харчової промисловості відвідав США. Там він вивчав досвід іноземних колег, а також привіз обладнання, що було необхідне для початку виробництва "легендарного радянського морозива". Перебуваючи в США він особисто обирав насмачніші види морозива, щоб запозичити їх для своєї країни. Ними виявились: молочний та вершковий пломбір, ескімо, крем-брюле, а також фруктове та ванільне морозиво.

Цікаво, що нарком запозичив в США не лише рецептуру та технологію виготовлення морозива, але й техніку його продажу безпосередньо на вулицях із великих морозильних камер. Вершкове морозиво коштувало 22 копійки, а ще за 3 додаткові копійки його можна було доповнити шоколадом або варенням. Черги за смачним морозивом шикувались достатньо великі. Багато людей приїжджало за морозивом з сіл, купуючи його трилітровими банками. Через це черга рухалась повільно, але люди терпляче очікували, щоб скуштувати смачне радянське морозиво, яке насправді виявилось зовсім не радянським.

Не робіть помилок! Чому голубці вийшли сухі та жорсткі

неділя, 19 січень 2025, 8:15

Якщо ви допустили при приготуванні страви кількох помилок, ваші голубці можуть вийшли сухими і жорсткими. Щоб вони вдалися смачними, не достатньо вибрати найкращі інгредієнти, передають Патріоти України. Все можна зіпсувати, порушивши технологію пригот...

Народні прикмети на 19 січня. Макарів день. Важливі клопоти краще відкласти

неділя, 19 січень 2025, 7:05

19 січня за новим церковним календарем (1 лютого за старим стилем) віряни України згадують преподобного Макарія Великого, відомого автора безлічі духовних бесід і молитов. У народному календарі - Макарів день. . Цей угодник Божий народився в Єгипті, ...