При вирощуванні грошового дерева багато квітникарів стикаються з тим, що рослина відмовляється рости пишно. У підсумку з горщика стирчить один стовбур, прикрашений невеликою кількістю листочків, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.
Щоб грошове дерево росло пишним кущем, за ним слід правильно доглядати і підгодовувати. Тільки в такому разі воно не буде чахнути, а, навпаки, почне посилено рости і випускати нові листочки. І навіть зацвіте.
Багато квітникарів купують готові підживлення. Але можна обійтися і без них. Існує безліч народних рецептів підживлення грошового дерева, і нижче йтиметься про один з найефективніших. Йдеться про добриво, приготоване на основі "секретного" напою — пива. Використовувати його потрібно з розумом. І пам'ятайте, що вживання алкоголю шкодить здоров'ю людини.
Насправді пиво можна по праву назвати натуральним біостимулятором. У ньому присутні дріжджові грибки, завдяки чому квіти менше хворіють, а ростуть краще. Пивні дріжджі сприяють зміцненню кореневої системи, а сам напій насичує ґрунт калієм і азотом. Якщо цих речовин недостатньо, рослина може жовтіти, а потім і зовсім загинути.
Пам'ятайте, що для поливу не можна використовувати пиво з тривалим терміном зберігання. У такому продукті багато консервантів та інших, шкідливих для рослини речовин. Також небезпечно застосовувати міцне пиво. Для поливу краще вибрати світлий натуральний напій.
Перед процедурою пиво слід відкрити, щоб воно вивітрилося. Після цього розбавляємо його з водою. Так, на 1 літр відстояної води беремо 100 мілілітрів зазначеного напою. Перемішуємо й залишаємо на 20 хвилин. Поливаємо грошове дерево під корінь один раз на тиждень. На один квітковий горщик беремо не більше 100 мілілітрів розчину. Таке підживлення обов'язково спрацює і рослина піде в ріст навіть за нестачі сонячного світла.
Православна церква України 20 січня за новим стилем вшановує пам'ять вірменського священика і пророка Євфимія Великого. За старим стилем 20 січня відзначають Собор Іоанна Хрестителя або по-народному - Іванів день. . Цей день здавна вважається небезпе...
Якщо у вас не має алергії, кисломолочні продукти, особливо кефір та йогурт, можуть бути корисними для кишківника. А при непереносності лактози також є шанс знайти альтернативу, але краще попередньо проконсультуватися з гастроентерологом, передають Патр...