Ці способи убережуть від антибіотиків! Ось як почистити курку від "хімії"

Курка - чи не найлегше у приготуванні м’ясо. До того ж страви виходять соковитими, ароматними та дієтичними, передають Патріоти України. Що може бути краще за смачні котлети?

Але ми не можемо бути впевненими у якості магазинного м’яса – у ньому можуть бути антибіотики. Як мінімізувати шкідливий вплив накопичених у курятині речовин на наш організм, розповімо разом із "Жіночим світом". Звичайно, очистити м’ясо від усіх гормонів і медикаментів не вийде, але все ж таки від більшої частини токсинів можна позбутися.

Способи очищення курки від антибіотиків

Варіть курку кілька разів. Відваривши курячу тушку вперше, вилийте курячий бульйон. Якщо курка не вирощена вдома, жодної користі від цього бульйону ви не отримаєте. Максимум він просто не нашкодить організму.

Не готуйте курку цілком і позбавтеся всіх нутрощів. Уважно витягніть нирки та печінку, в яких накопичується найбільше токсинів. Видаліть курячу шкіру і лише після цього розпочинайте приготування.

Антибіотиків у курці можна позбутися за допомогою розчину. Для приготування на 1 л чистої води 2 ст. л. солі та сік половини лимона. У такому розчині замочіть курку щонайменше на 2 години. Після цього злийте стару воду, зробіть новий розчин та знову замочіть птицю на 2 години.

Можна вимочити м’ясо в мінеральній воді – це не лише зменшить кількість антибіотиків та гормонів у курці, а й розм’якшить її. Після тривалого замочування можете сміливо починати приготування курячої грудки – у вас вийде неперевершена страва.

Все дуже просто! Як приготувати натуральний дезодорант для чутливої шкіри

четвер, 26 вересень 2024, 23:10

Існує безліч рецептів приготування натурального дезодоранту, але цей цікавий тим, що в ньому, на відміну від інших, взагалі не використовується харчова сода, яка може викликати подразнення шкіри, передають Патріоти України. На сторінці Herbal Academy р...

А ви це знали? Скільки потрібно рухатися, якщо у вас сидяча робота - дослідження вчених

четвер, 26 вересень 2024, 18:48

Вчені підрахували, скільки вправ потрібно робити в день, щоб "компенсувати" сидячу роботу. Згідно з дослідженнями, до 40 хвилин фізичної активності щодня є правильним обсягом, щоб збалансувати 10 годин сидіння на місці, передають Патріоти України. Щопр...