Обсмажена цибуля та морква - невід'ємна частина багатьох страв. Цей набір складає основу для засмажки майже до кожного супу чи підливи. Ба, більше - навіть знаменитий рецепт борщу з карасями, що його так любив Шевченко, не обійшовся без "солодкої парочки", передають Патріоти України.
Це поєднання навіть позитивно впливає на колір страви. До нього можна додавати все, що завгодно — томати, гриби, часник, солодкий перець, пастернак, спеції тощо, але в основі завжди морква і цибуля.
Але й досі точаться суперечки щодо того, що обсмажувати першим цибулю чи моркву. Одні вважають, що спершу треба класти цибулю, а хтось логічно доводить, що морква твердіша, тому спочатку слід обсмажувати треба саме її.
Досвідчені кухарі вважають, що першою обсмажується цибуля. Якщо спершу приготувати моркву, то у цибулі не буде золотистої скоринки. А ще у процесі термічної обробки морква виділяє сік. Зайва рідина просто не дасть цибулі посмажитись. Як наслідок, цей овоч не розкриється у страві повною мірою, не віддасть аромат та корисні властивості.
Якщо знайти час для щоденного відвідування тренажерного залу є проблемою, можливо, є простіший спосіб досягти поставлених цілей щодо фізичних вправ: танцювати на кухні протягом 20 хвилин щоранку достатньо, щоб отримати користь для здоров’я, кажуть вчен...
Ідея проходити 10 тис. кроків на день походить з успішної маркетингової кампанії, запущеної перед Олімпіадою в Токіо 1964 року. Цю цифру обрали тому, що японський ієрогліф для 10 тис. нагадує людину, що йде, і концепція швидко прижилася. На сторінці El...