Цибуля - дуже популярна городня культура. Її можна зустріти у 90% власників дач і власних ділянок. Що робити, щоб цибуля була велика і здорова - читайте в матеріалі ТСН.ua, передають Патріоти України.
Хоча цибуля — доволі невибаглива культура, яка за будь-яких умов дасть урожай, але щоб отримати великі цибулини, потрібно знати, що додавати під час її садіння. Фахівці на цьому етапі використовують добриво, а також звертають увагу на те, що саме росло на грядці до цієї культури.
На початку грядку потрібно полити розчином марганцівки. А далі вам знадобиться нітрофосфатка (2 столові ложки) і компост. Ретельно змішайте ці два компоненти і розподіліть ділянкою, де буде вирощуватися цибуля.
Перед самим садінням цибулини також рекомендується обробити. Для цього потрібно змішати 2 столові ложки червоного перцю і попіл. Як добриво для цибулі — це найкращий варіант, адже ці інгредієнти допоможуть боротися зі шкідниками та хворобами. Обмокніть кожну цибулину в суміш, а потім висаджуйте.
Дуже важливо також звернути увагу на те, які саме культури росли на грядці перед цибулею. Якщо це були томати, перець чи кабачки — можете сіяти без вагань. А ось буряки, часник, огірки не підходять для вирощування цибулі. Як результат, ви отримаєте невеликий урожай.
Завдяки такому комплексному підходу ви отримаєте дійсно гарні результати.
4 квітня за новим стилем (17 квітня за старим) - день пам'яті преподобного Іосифа Писавця, преподобного Іосифа Багатохворобливого Києво-Печерського, ікони Божої Матері "Геронтисса", однієї з найбільш шанованих ікон Богородиці на Афоні. Ікона "Стариця" ...
Багато господинь — навіть ті, хто ще не досягли рівня Павчика та Міцкевича, знають, що залишений в каструлі з готовою їжею ополоник — привід для роздратування або навіть сварки в родині. Виявляється, на це є як раціональні причини, так і народні забобо...