Все дуже просто! Як прибрати неприємний запах із шафи - лайфхаки

Неприємні запахи у квартирі - це завжди проблема, яку вирішувати освіжувачами повітря не завжди виходить. А що робити, якщо "аромати" оселилися в шафі? Використання освіжувача може залишити запах і на одязі, що не зовсім добре, передають Патріоти України.

Тому потрібно шукати варіанти, як нейтралізувати неприємний запах, щоби не зачепити ваші речі. І такі способи є. Основною причиною появи неприємних ароматів у шафах є брак вентиляції, а точніше її повна відсутність, пише belnovosti. Однак навіть цей момент можна обійти і зробити так, щоб у вашому гардеробі стояв свіжий запах. Зазначимо, що перед тим, як скористатися цими порадами, спочатку бажано перебрати речі в шафі, та випрати ті, які вже неприємно пахнуть.

Як нейтралізувати неприємні запахи у шафі

  • Оцет — незамінний помічник у подібних справах, адже він чудово притягує неприємні аромати та нейтралізує їх. Налийте трохи рідини в місткість, накрийте її харчовою плівкою, гострим предметом виконайте отвори і залиште миску в шафі. Раз на тиждень міняйте освіжувач і неприємні аромати зникнуть.
  • Активоване вугілля — ці ліки також чудово справляється з нейтралізацією запахів. Достатньо розмістити в шафі лише кілька пігулок для того, щоб там панував нормальний аромат. Міняти таблетки варто раз на тиждень.
  • Туалетне мило — найдешевше мило зі стійким ароматом позбавить вашу шафу від неприємних запахів. Його навіть не потрібно звільняти від упаковки.

Виберіть кота і дізнайтеся, що думають про вас люди - психологічний тест по картинці

неділя, 25 вересень 2022, 12:14

Якщо ви хочете дізнатися, що думають про вас оточуючі, пропонуємо пройти тест. Вибір кота на зображенні дозволить зрозуміти, ким вас бачать люди. Важливо, щоб вибір був зроблений протягом перших п'яти секунд, коли задіяна ваша інтуїція та підсвідомість...

Подивіться на зображення - і ви зможете багато чого дізнатися про свої емоції

неділя, 25 вересень 2022, 11:59

Те, що ви бачите в цій загадковій оптичній ілюзії, багато говорить про ваші емоції, передають Патріоти України. Нам часто подобається думати, що ми знаємо себе досить добре, але це далеко не так, адже кожен день ми дізнаємося про себе все нові і нові ...