Все дуже просто! Як прибрати неприємний запах із шафи - лайфхаки

Неприємні запахи у квартирі - це завжди проблема, яку вирішувати освіжувачами повітря не завжди виходить. А що робити, якщо "аромати" оселилися в шафі? Використання освіжувача може залишити запах і на одязі, що не зовсім добре, передають Патріоти України.

Тому потрібно шукати варіанти, як нейтралізувати неприємний запах, щоби не зачепити ваші речі. І такі способи є. Основною причиною появи неприємних ароматів у шафах є брак вентиляції, а точніше її повна відсутність, пише belnovosti. Однак навіть цей момент можна обійти і зробити так, щоб у вашому гардеробі стояв свіжий запах. Зазначимо, що перед тим, як скористатися цими порадами, спочатку бажано перебрати речі в шафі, та випрати ті, які вже неприємно пахнуть.

Як нейтралізувати неприємні запахи у шафі

  • Оцет — незамінний помічник у подібних справах, адже він чудово притягує неприємні аромати та нейтралізує їх. Налийте трохи рідини в місткість, накрийте її харчовою плівкою, гострим предметом виконайте отвори і залиште миску в шафі. Раз на тиждень міняйте освіжувач і неприємні аромати зникнуть.
  • Активоване вугілля — ці ліки також чудово справляється з нейтралізацією запахів. Достатньо розмістити в шафі лише кілька пігулок для того, щоб там панував нормальний аромат. Міняти таблетки варто раз на тиждень.
  • Туалетне мило — найдешевше мило зі стійким ароматом позбавить вашу шафу від неприємних запахів. Його навіть не потрібно звільняти від упаковки.

Не забудьте! ТОП-7 предметів, які треба мати вдома, якщо ви зібралися завести собаку

п’ятниця, 4 квітень 2025, 8:50

Поява у домі нового цуценяти – це завжди подія. І до неї треба ретельно готуватися, передають Патріоти України. Так, ветеринари склали "контрольний список" усіх речей, які вам знадобляться, перш ніж принести цуценя додому. Почати потрібно із ліжка, гов...

Не робіть помилок! ТОП-5 фраз, які не можна говорити дітям навіть у сильному гніві

п’ятниця, 4 квітень 2025, 7:59

Те, якою виросте дитина, багато в чому залежить від того, що вона чує від батьків. Адже слова формують її внутрішній голос, він може бути критичним та звинувачуючим. А може бути добрим та підтримуючим, передають Патріоти України. Про це на своїй сторін...