Осінь та зима - час, коли в приміщеннях з’являється пліснява. Цьому сприяє підвищена вологість та низькі температури через відключення опалення. Крім того, що пліснява не естетично виглядає, вона завдає шкоди організму, передають Патріоти України.
Є багато ефективних способів боротьби з пліснявою. Але все ж таки краще зробити все, щоб вона не з’явилася. Допоможуть у цьому звички, які мають стати щоденною рутиною, радить видання Metro.
Ознаками появи плісняви в будинку можуть бути не лише чорні або зелені плями на стінах, стелі або на затірці між плитками. Відшарування шпалер, запах вогкості в будинку або почуття більшої втоми, ніж зазвичай, також можуть свідчити про наявність грибка.
Коли ви вранці заправляєте ліжко, обов’язково відкиньте ковдру та відкрийте вікно у кімнаті. Це дозволить зайвій волозі легко виходити з приміщення та знизить ймовірність вогкості у спальні.
Відкриття штор або жалюзі вранці може природно зігріти кімнату і знизити ймовірність накопичення вологи або конденсату на вікнах.
Якщо ви кип’ятите чайник або готуєте без кришки, завжди тримайте вікно відкритим, щоб водяна пара могла легко виходити за межі кухні.Якщо ви дотримуватиметеся цих звичок щодня, з великою часткою ймовірності вдасться пережити зиму не турбуючись про плісняву чи вогкість.
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...