Багато господинь скаржаться, що засоби для посуду не завжди настільки ефективні, як хотілося б. Тим більше вони можуть провокувати алергію на руках, що і зовсім ускладнює миття посуду. Але виявляється, є дешевий і перевірений засіб, який допоможе вам очистити посуд від застарілого жиру. Цим універсальним засобом виявилася сода, якою до того ж ще можна очистити унітаз, передають Патріоти України.
Якщо ви постійно задаєтеся питанням, в чому замочити жирний посуд, то відповідь дуже проста - в розчині харчової соди. Для цього вам знадобляться 2-3 ложки соди на літр води. Складіть брудний посуд у велику ємність і залийте її підігрітим розчином. Залиште на хвилин 30-40, а потім за допомогою губки промийте її під теплою проточною водою. Цікаво, що за допомогою соди можна прибрати не тільки жир, але і жовтий наліт на посуді.
Напевно ви помічали на посуді не тільки жовтий наліт, пов'язаний з жорсткістю води і не якісним миючим засобом, але і від чаю. Спочатку рекомендується спробувати очистити наліт содою, але якщо вам недостатньо блиску, можете скористатися іншими способами.Наприклад, очистити наліт можуть ще сіль, кола і навіть спирт.
Сіль. Потрібно розчинити дві столові ложки солі в двох-трьох ложках теплої води. Залийте цим розчином чашки з жовтим нальотом і залиште на півгодини. Потім ретельно промийте їх під проточною водою.
Кола. Відомо, що в таких випадках допомагає і кола. Газовану воду варто налити до країв і залишити на всю ніч. При цьому краще не використовувати колу для білих кухлів, щоб не зробити гірше.
Спирт. Ще один народний засіб, який напевно є в аптечці у кожного, - спирт. Змочіть спонжик спиртом і інтенсивно потріть посуд в місцях з нальотом. Всі ці прості способи допоможуть вам з легкістю позбутися від жиру і нальоту не тільки на форфоровому посуді, але і на скляньому і металевому.
Щоб не зіпсувати враження від подорожі, важливо взяти із собою все необхідне. Збираючись у дорогу, слід пам'ятати про такі необхідні в поїздці речі, як документи, гроші або ліки, передають Патріоти України. За даними деяких досліджень, 37% людей зізнаю...
Наші предки особливо шанували забобони, пов’язані з грошима. Вони уникали позичати чи брати гроші в борг, оскільки боялися втратити свій фінансовий добробут. Вважалося, що не слід давати гроші на початку тижня, саме в понеділок, оскільки це могло призв...