Фрукти – це потужне джерело вітамінів, мінералів та антиоксидантів, тому вони обов’язково мають бути в раціоні кожного з нас, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.
Розповідаємо, які фрукти не варто вживати у холодну пору року, бо вони можуть лише нашкодити здоров’ю, а які треба їсти, щоб насити організм вітамінами на цілий рік.
Це так звані "літні" плоди. Абрикоси, кавуни, дині, полуниця, чорниця, лохина мають досить апетитний вигляд, але вони можуть містити пестициди й нітрати. Та й про гарний смак і вітаміни також можна забути.
Ці ягоди й фрукти можуть мати гарний вигляд, однак у них мало спільного з тими, що дозрівають на сонці в середині літа.
Медики рекомендують обов’язково включати до свого раціону в холодну пору року всі види цитрусових, яблука, гранати, ананаси, хурму та ківі. Ці фрукти містять потужний склад вітамінів, мінералів та рослинної клітковини, які налагоджують правильну роботу всіх систем організму, зміцнюють імунітет і захищають від вірусних захворювань.
Зокрема, лікарі радять упродовж 27 днів з’їдати по одній хурмі, щоб наситити свій організм усіма необхідними йому мікроелементами на цілий рік.
Цитрусові, ананаси ківі й гранати містять потужну частку вітаміну С, А, В і D, багаті міддю, фосфором, йодом, калієм, залізом та магнієм. Тому за регулярного вживання апельсинів, мандаринів, грейпфрутів та гранатів можна поліпшити роботу серцево-судинної й нервової системи, кишківника та мозку, зміцнити імунітет і захиститися від багатьох захворювань.
Оливкова олія є невід'ємною складовою частиною середземноморської дієти. Але чи можна смажити на оливковій олії? Давайте розбиратися, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Згідно з історичними свідченнями, перше задокументоване використання о...
Натан Кіла, старший викладач хімії в університеті Тасманії (Австралія) пояснив у чому різниця між пральним порошком гелем для прання та капсулами. За словами вченого у всіх засобах є і недоліки й переваги, передають Патріоти України. Активними інгредіє...