Жага до соленого, гострого і смаженого небезпечна: На що нам натякає організм

Бажання поласувати гострим м'ясом, картоплею фрі чи іншими не надто здоровими продуктами інколи не покидає нас. Проте це може говорити про певні проблеми, передають Патріоти України.

До організму варто прислухатись, адже він може попереджати вас про важливе. Особливо, якщо йдеться про тягу до м'яса, соленої, гострої чи смаженої їжі

Про що попереджає тяга до цієї їжі

Гостре

У деяких теплих країнах часто їдять щось гостре, адже це сприяє виділенню поту та охолодженню організму. Але якщо ви хочете гостроти, наприклад, взимку в Україні, тому це може говорити про проблеми зі щитоподібною залозою. Це один із сигналів, що треба відвідати ендокринолога.

Смажене

Одна із причин жаги до смаженого – дієта з урізаною кількістю жирів. Замість картоплі фрі краще спожити більше так званих "хороших" жирів.

Солоне

Під бажанням з'їсти солоне може ховатись зневоднення, адже сіль допомагає організму тримати воду. Це може бути і нестача натрію, який необхідний для серця. Хрумкі солоні продукти, як-от чипси, крекери чи сухарики, допомагають впоратися зі стресом.

Квашене

Жага поласувати маринадами, квашеною капустою чи маринованими огірками може бути спричинена низькою кислотністю. Шлункова кислота перетравлює їжу і, якщо її не вистачає, починається здуття живота і не лише.

М'ясо

Перш за все, це пов'язано з нестачею білка або його відсутністю, недостатньою кількістю заліза, В12 та Омега-3. Не виключено, що організму бракує цинку, що відповідальний за здоров'я шкіри, волосся та нігтів. Або ж у вас низький гемоглобін.

Як зберегти павербанк під час довгої паузи в користуванні. Топ-5 правил

неділя, 2 квітень 2023, 1:40

Для багатьох українців ще зовсім недавно павербанки були на "вагу золота", зважаючи на серйозні перебої в електропостачанні. З покращенням ситуації в енергосистемі вони знову стали не необхідністю, а простою "опцією". При цьому з наближенням наступної ...

Врожай гарантовано! Копійчані лайфхаки, як підготувати цибулю до посадки

субота, 1 квітень 2023, 21:28

Погода вже натякає на те, що час готуватися до городнього сезону. Найбільш завбачливі городники вже обирають сорти улюблених культур та готуються до посадки цибулі, але процес вимагає знання нюансів та секретів, передають Патріоти України. Традиційно ц...