Жага до соленого, гострого і смаженого небезпечна: На що нам натякає організм

Бажання поласувати гострим м'ясом, картоплею фрі чи іншими не надто здоровими продуктами інколи не покидає нас. Проте це може говорити про певні проблеми, передають Патріоти України.

До організму варто прислухатись, адже він може попереджати вас про важливе. Особливо, якщо йдеться про тягу до м'яса, соленої, гострої чи смаженої їжі

Про що попереджає тяга до цієї їжі

Гостре

У деяких теплих країнах часто їдять щось гостре, адже це сприяє виділенню поту та охолодженню організму. Але якщо ви хочете гостроти, наприклад, взимку в Україні, тому це може говорити про проблеми зі щитоподібною залозою. Це один із сигналів, що треба відвідати ендокринолога.

Смажене

Одна із причин жаги до смаженого – дієта з урізаною кількістю жирів. Замість картоплі фрі краще спожити більше так званих "хороших" жирів.

Солоне

Під бажанням з'їсти солоне може ховатись зневоднення, адже сіль допомагає організму тримати воду. Це може бути і нестача натрію, який необхідний для серця. Хрумкі солоні продукти, як-от чипси, крекери чи сухарики, допомагають впоратися зі стресом.

Квашене

Жага поласувати маринадами, квашеною капустою чи маринованими огірками може бути спричинена низькою кислотністю. Шлункова кислота перетравлює їжу і, якщо її не вистачає, починається здуття живота і не лише.

М'ясо

Перш за все, це пов'язано з нестачею білка або його відсутністю, недостатньою кількістю заліза, В12 та Омега-3. Не виключено, що організму бракує цинку, що відповідальний за здоров'я шкіри, волосся та нігтів. Або ж у вас низький гемоглобін.

Будуть як нові! Як почистити білі кросівки в домашніх умовах

понеділок, 17 червень 2024, 18:37

Білі кросівки - це не лише гарно, але й не дуже практично. Часом за ними складно доглядати, передають Патріоти України. Щоб білі кросівки радували своєю білосніжністю, треба дотримуватися певних правил догляду та чищення, які залежать від матеріалу кро...

Дачникам на замітку! Чим підживити огірки у червні -зав’язь буде рясною

понеділок, 17 червень 2024, 18:24

Досвідчені городники знають, що огірки потребують різного підживлення на етапі росту й формування зав’язі, передають Патріоти України. У червні огірки потребують особливого догляду, бо саме в цей період формується зав’язь. А від правильно підібраного п...