Бажання поласувати гострим м'ясом, картоплею фрі чи іншими не надто здоровими продуктами інколи не покидає нас. Проте це може говорити про певні проблеми, передають Патріоти України.
До організму варто прислухатись, адже він може попереджати вас про важливе. Особливо, якщо йдеться про тягу до м'яса, соленої, гострої чи смаженої їжі
У деяких теплих країнах часто їдять щось гостре, адже це сприяє виділенню поту та охолодженню організму. Але якщо ви хочете гостроти, наприклад, взимку в Україні, тому це може говорити про проблеми зі щитоподібною залозою. Це один із сигналів, що треба відвідати ендокринолога.
Одна із причин жаги до смаженого – дієта з урізаною кількістю жирів. Замість картоплі фрі краще спожити більше так званих "хороших" жирів.
Під бажанням з'їсти солоне може ховатись зневоднення, адже сіль допомагає організму тримати воду. Це може бути і нестача натрію, який необхідний для серця. Хрумкі солоні продукти, як-от чипси, крекери чи сухарики, допомагають впоратися зі стресом.
Жага поласувати маринадами, квашеною капустою чи маринованими огірками може бути спричинена низькою кислотністю. Шлункова кислота перетравлює їжу і, якщо її не вистачає, починається здуття живота і не лише.
Перш за все, це пов'язано з нестачею білка або його відсутністю, недостатньою кількістю заліза, В12 та Омега-3. Не виключено, що організму бракує цинку, що відповідальний за здоров'я шкіри, волосся та нігтів. Або ж у вас низький гемоглобін.
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...