Жіночий психологічний тест: Оберіть собаку - і дізнайтеся дві найголовніші риси вашого характеру

Тест, який допоможе визначити ваші домінуючі риси особистості, передають Патріоти України.

Не дарма кажуть, що собаки дуже схожі на своїх господарів. По тому, яку породу ви виберете собі в якості домашнього вихованця і вірного друга на довгі роки, можна судити про ваш характер і його сильні сторони. Адже кожна порода собаки відрізняється своїм характером і важливо вибрати ту, яка буде з вами на одній хвилі.

Практикуючі психологи підготували для вас тест на виявлення двох найголовніших якостей вашого характеру. Вам лише потрібно вибрати одну породу собаки на зображенні вище, яку б ви завели у себе в будинку.

Перша собака

Якщо ви вибрали собаку породи далматин, значить сильними сторонами вашої особистості є дружелюбність і товариськість. Ви любите перебувати в колі друзів і вести активний спосіб життя. Ви обожнюєте подорожі, галасливі компанії, а також різного роду розваги. Вас пригнічує самотність, ви не терпите монотонності і одноманітності. Вам складно перебувати без діла, тому ви завжди знаходите собі заняття. Вас долає депресія, якщо ви довгий час опиняєтеся без уваги з боку суспільства.

Друга собака

Німецьку вівчарку вибирають люди з сильним характером. Ваші найголовніші риси в характері – це доброта і працелюбність. На першому місці у вашому житті стоїть родина. Ви готові багато зробити для щастя ваших близьких і будете берегти їх від негараздів і напастей. Ви здатні багато працювати, щоб забезпечувати високий рівень життя і дати відчуття стабільності і впевненості в завтрашньому дні. Ви не здатні на зраду і дуже цінуєте вірність свого партнера.

Третя собака

Якщо вам більше за інших сподобався лабрадор, то це означає, що ви дуже чутлива і ніжна особистість. Про вас можна сказати, що ви людина з великим серцем. Ви завжди готові допомогти ближньому і викликатися добровольцем в якусь громадську або волонтерську організацію. У вас є унікальна здатність швидко і без наслідків справлятися зі стресом і переживати труднощі в житті. Вас поважають колеги і цінує керівництво за ваші професійні якості.

Четверта собака

Якщо вам сподобався мопс, то вашими головними рисами будуть розсудливість і серйозність. Для прийняття рішення ви спочатку все гарненько обдумаєте, зважите всі факти, а вже тільки потім приступите до дій. Ви серйозно підходите до життя і маєте план, якого намагаєтеся завжди дотримуватися. Ви врівноважені і спокійні. Вас важко вивести з себе. Ви дуже старанні в справах і намагаєтеся досягти ідеалу в усьому.

Як забути про пил назавжди - рецепт мийного засобу зі звичайним оцтом

понеділок, 25 вересень 2023, 9:13

Пил в оселі - це одне з найнеприємніших завдань при прибиранні, яке напевно ненавидить кожен господар та господиня. Здається, що ти вже ретельно прибрався, а через деякий час пил знову повертається, ніби ти взагалі нічого не робив, передають Патріоти ...

Як з’являються червоні і коричневі плями у яйцях і чи можна їх їсти - відповідь вчених

понеділок, 25 вересень 2023, 8:38

Господині часто стикаються з ситуацією, коли під час готування розбивають яйце, а воно має невеличку пляму червоного або коричневого кольору. Це одразу змушує задуматись про те, чи можна їсти такий продукт, передають Патріоти України. Видання IFLScien...