В Україні на вторинному ринку можна придбати машину, пробіг якої на одометрі набагато менший за реальний. Щоб не потрапити у халепу та не купити машину зі скрученим пробігом, фахівці, які працюють на автомобільному ринку, радять зробити декілька перевірок, передають Патріоти України.
Також необхідно звернути увагу на дату випуску автомобіля. У середньому автомобіль наїжджає близько 15−20 тисяч кілометрів на рік. Для встановлення реального пробігу автомобіля, треба вік авто помножити на 20.
Одометр рахує кількість обертів колеса та виводить формулу прохідності автомобіля. Треба оглянути щиток приладів та звернути увагу на можливі сліди пошкодження приладу. Якщо це машина з електронним одометром — достатньо рахувати дані за допомогою програми, яка зможе виявити реальний пробіг автомобіля.
Якщо машину було завезено з-за кордону — її можна легко знайти у базі тієї країни. Зазвичай, такі сайти працюють безкоштовно або за символічну плату за перевірку. На подібних порталах можна знайти усю докладну інформацію про машину.
У сервісній книзі варто перевірити всю інформацію про виконані роботи, а також ТО. Звірити цифри звідти й на одометрі, за формулою порахувати, скільки машина мала на момент запису в книжці й яка цифра наразі прописана на одометрі.
Щоб не зіпсувати враження від подорожі, важливо взяти із собою все необхідне. Збираючись у дорогу, слід пам'ятати про такі необхідні в поїздці речі, як документи, гроші або ліки, передають Патріоти України. За даними деяких досліджень, 37% людей зізнаю...
Наші предки особливо шанували забобони, пов’язані з грошима. Вони уникали позичати чи брати гроші в борг, оскільки боялися втратити свій фінансовий добробут. Вважалося, що не слід давати гроші на початку тижня, саме в понеділок, оскільки це могло призв...