В Україні на вторинному ринку можна придбати машину, пробіг якої на одометрі набагато менший за реальний. Щоб не потрапити у халепу та не купити машину зі скрученим пробігом, фахівці, які працюють на автомобільному ринку, радять зробити декілька перевірок, передають Патріоти України.
Також необхідно звернути увагу на дату випуску автомобіля. У середньому автомобіль наїжджає близько 15−20 тисяч кілометрів на рік. Для встановлення реального пробігу автомобіля, треба вік авто помножити на 20.
Одометр рахує кількість обертів колеса та виводить формулу прохідності автомобіля. Треба оглянути щиток приладів та звернути увагу на можливі сліди пошкодження приладу. Якщо це машина з електронним одометром — достатньо рахувати дані за допомогою програми, яка зможе виявити реальний пробіг автомобіля.
Якщо машину було завезено з-за кордону — її можна легко знайти у базі тієї країни. Зазвичай, такі сайти працюють безкоштовно або за символічну плату за перевірку. На подібних порталах можна знайти усю докладну інформацію про машину.
У сервісній книзі варто перевірити всю інформацію про виконані роботи, а також ТО. Звірити цифри звідти й на одометрі, за формулою порахувати, скільки машина мала на момент запису в книжці й яка цифра наразі прописана на одометрі.
Вапняний наліт - часта проблема в душових, особливо в регіонах із жорсткою водою. Згодом такий наліт утворює стійкі плями на склі, які складно відмити звичайними засобами. Але існує простий і доступний метод: використання звичайного лимона, передають П...
Чи може улюблений ранковий напій не лише бадьорити, а й допомагати боротися із запаленням в організмі? Дослідження вчених із Копенгагенського університету дає обнадійливу відповідь: поєднання кави з молоком може мати потужний протизапальний ефект, пере...