Духовно-сакральна скрепа зоофіла: Скандальні фото улюбленого актора Путіна розвеселили українців (фотофакти 12+)

Щоб подібні "російські культурні діячі" не приїздили до нас, і потрібен візовий режим. Нехай показують довідки, що вони нормальні та взагалі безпечні.
Вірний "путінець" Олексій Панін. Фото: StarsLife.

Відомий своєю неадекватною поведінкою п'яний російський актор Олексій Панін розгулював вулицями голяка, демонструючи перехожим свої "скрепи". Скандальні голі фото улюбленого путінського актора опублікував в своєму Facebook блогер Сергій Наумович, передають Патріоти України.

"Російський актор і соратник Жириновського Олексій Панін показував перехожим свої "скрєпи". Українці, чому ви не пускаєте російських артистів до себе? Українці, чому ви хочете ввести з нами візи?"- написав він.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а