Скрепи високодуховні: У РФ таксист відмовився везти ветерана через милиці (відео)

Водій таксі нарікав, що він сам пенсіонер і йому в будь-який момент може стати погано.

Скрепні таксисти не схильні комусь співчувати. Фото: livekuban.ru.

Очевидці ледь умовили водія відвезти пенсіонера. Історія сталася в Новоросійську, передають Патріоти України з посиланням на "Живу Кубань".

Молода пара викликала таксі чоловікові-ветерану Другої світової війни. Коли водій під'їхав, дівчина попросила його допомогти безпорадному пенсіонеру, коли він буде виходити, адже літній чоловік був на милицях.

Автолюбитель відмовився, заявивши, що взагалі нікуди не поїде. Тоді очевидці почали просити його, закликаючи до людяності. Крім того, водій таксі нарікав, що він сам пенсіонер і йому в будь-який момент може стати погано. Зрештою таксист погодився.

"Паспортизація" в ОРЛДО: приховані небезпеки для України

п’ятниця, 30 квітень 2021, 23:25

Нинішня паспортна кампанія дозволить Володимиру Путіну стверджувати, що в Україні порушуються права уже не просто російськомовних громадян, як про це говорили на початку російсько-української війни, а безпосередньо громадян РФ. На мою думку, масовою розд

РФ готує окупацію Маріуполя і Бердянська, щоб відрізати Україну від Азовського моря

субота, 24 квітень 2021, 22:03

Тобто, головний напрямок вторгнення окупантів - це степовий Донбас, напрямок Маріуполь і Бердянськ. Вихід на Запорізьку і Херсонську області, повне охоплення акваторії Азовського моря. При цьому хочу підкреслити, що агресор робить це не для відновлення по