"Побачимо більш суттєві результати": Експерт пояснив, яка зброя допомагає ЗСУ помножити плани ворога на нуль

Український військово-промисловий комплекс виробляє зброю вітчизняного виробництва, здатну знищувати об'єкти на території держави-терориста. За допомогою БПЛА та безекіпажних надводних човнів українські війська можуть помножити плани ворога на нуль, передають Патріоти України.

У майбутньому будуть суттєвіші результати, але зараз ЗСУ більшою мірою випробовують БПЛА і здатність російської протиповітряної оборони їх перехоплювати. Про це в ексклюзивному інтерв'ю OBOZREVATEL розповів ветеран російсько-української війни, майор запасу ЗСУ Олексій Гетьман.

За словами майора, Збройні сили України працюють одразу над кількома напрямками. Щоб вражати цілі, що знаходяться на відстані сотень кілометрів, Україна має зброю, яку передають західні партнери – крилаті ракети Storm Shadow та Scalp. Також ЗСУ можуть застосовувати вітчизняні ракети – "Нептуни" та іншу зброю.

Для ураження цілей на відстані тисячі і більше кілометрів ЗСУ використовують ударні дрони, які зараз виробляють у великій кількості.

"Це зброя, що може працювати на відстані тисяча і більше кілометрів. Як показав досвід, вона високоточна і може уражувати військові підприємства на території РФ, летовища, великі склади паливно-мастильних матеріалів і навіть енергетичні об’єкти, які є частиною ВПК Росії", – сказав Гетьман.

Він зазначив, що зараз Україна робить все, щоб знищити плани держави-терориста Росії на багаторічну війну. У цьому нашим захисникам допомагають, зокрема, безекіпажні надводні човни, які успішно вражають Чорноморський флот РФ.

"Ми вже робимо все, щоб помножити плани ворога на нуль. Ми навіть створили окремий флот безекіпажних надводних човнів, які можуть уражувати будь-який корабель. Нещодавні прильоти в Сочі, в Адлер, руйнація вертолітних майданчиків, думаю, суттєвої шкоди росіянам не завдали, але піднялася паніка, на болотах почалося виття", – зазначив майор.

При цьому Гетьман наголосив, що теперішні атаки є більшою мірою випробуванням БПЛА та здібностей російської ППО їх перехоплювати. Наступним етапом стане знищення штабів та інших серйозних об'єктів росіян.

Отруєння дружини Буданова: В ГУР Міноборони розповіли про розслідування

середа, 29 листопад 2023, 19:15

Головне управління розвідки Міноборони України на даний момент самостійно розслідує отруєння своїх співробітників та дружини Буданова Маріанни, повідомляють Патріоти України. "За фактом отруєння співробітників воєнної розвідки та дружини керівника укра...

"Є загроза": Аналітик розповів, як погода вплинула на роботу мобільних вогневих груп

середа, 29 листопад 2023, 18:56

Попри погіршення погодних умов росіяни продовжують атакувати мирні міста України за допомогою БПЛА. При цьому ЗСУ продовжують показувати ефективний результат у їх знищенні. Про це заявив директор Defense Express та аналітик Сергій Згурець, передають Па...