"Поляки відправили чи то 2000, чи то 200 танків": Окупанти з жахом чекають на поставки іноземної зброї ЗСУ (аудіо)

СБУ опублікувала чергову перехоплену розмову російських військових, під час якої окупанти заздрять, що в українців є "Байрактари", та з жахом очікують на нові поставки іноземної зброї ЗСУ, повідомляють Патріоти України.

Пряма мова окупанта-контрактника, який воює на Запоріжжі: "Нам би безпілотники їб*чі, як у них "Байрактар". Була би тема зовсім ох*єнна. Вони вдень не працюють, вони вночі працюють. Пташки політали, координати просвітили, ті як в*бали нас".

Окупант сам насміхається з фрази про "велич" Росії, яка "сама замутила ту спецоперацію", але не озброїла належним чином своїх вояк. Наразі, за словами окупанта, вони змушені просити все у спонсорів – російським військовим на квадрокоптери гроші збирають фермери і діти.

Також загарбники з жахом слідкують за новинами про нові поставки іноземної зброї на потреби ЗСУ. Зокрема, їх лякає те, що "поляки Україні поставили чи то 2000, чи то 200 танків". В СБУ нагадали, що Україна має новини про "нові гармати і лендліз", тому в окупантів буде "багато відкриттів – не тільки в новинах, але й на полі бою".

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...