Олексій Залевський згадав про секс з представником своєї статі і розповів, чому всі найвідоміші чоловіки його професії - геї (відео)

Дизайнер і стиліст Олексій Залевський зізнався, що три десятиліття тому мав інтимний досвід з чоловіком, але не може назвати себе геєм, оскільки більше секс з представниками своєї статі не практикував. Він також підтвердив, що в дизайнерській спільноті є багато геїв, і припустив, чому чоловіки краще одягають жінок.

Зі слів Залевського, він і сам має багато близьких знайомих, які є частиною ЛГБТ-груп. Про це українець розповів в інтервʼю ТСН.

На запитання, чому всі найвідоміші дизайнери сьогодення – геї, він згадав історію моди від самого початку та її кардинальні зміни кілька століть тому, коли тренди почали здебільшого орієнтуватися на жінок.

"Я довго думав про цю тему. Я так собі вирішив це питання: жінка підсвідомо не може одягнути іншу жінку красиво. Ось ви мене хоч убийте, але це таке підсвідоме природне існування. Коли я працюю, я все одно як художник, як людина збоку, розумію, що це людина буде носити, не буде, це їй пасує, це їй не пасує. Тобто я працюю якимись іншими механізмами", – поділився думками дизайнер.

З його слів, природою закладено, що самці мають яскравіше забарвлення, ніж самки, тому і в моді споконвічно чоловіки одягалися неординарно.

Це змінилося, вважає стиліст, кілька століть тому, коли жінки почали боротися за свої права. Проте, хоч сміливі та яскраві тренди зараз властиві жіночому стилю, вигадувати їх продовжують здебільшого чоловіки-дизайнери.

"Повертаючись до гей-культури та дизайнерів, чоловічий погляд на жіночий образ він все одно... Ну, інакше дивишся. Чому геї кращі дизайнери, ніж жінки? Тому що вони більш творчо підходять до цього питання, тобто вони не мають межі безсоромності", – припустив Олексій Залевський.

Сам українець не вважає себе геєм, але не заперечує, що йому може сподобатися чоловік. За словами дизайнера, він зважає на емоційну складову стосунків і має лише хороші спогади про інтим з чоловіком 30 років тому, проте зараз представники своєї статі його не приваблюють.

Новий скандал із ТЦК: На Хмельниччині активістка справила малу потребу у військкоматі (відео)

субота, 13 квітень 2024, 14:55

У Хмельницькій області стався скандал із нібито "побиттям" активістки громадської організації в одному із військкоматів. Проте у ТЦК спростували цю інформацію і розповіли, що насправді сталося. Про це повідомляє ОК "Захід", передають Патріоти України. ...

"У нього спробуйте від***ктати": Притула "наїхав" на бійця 3-ї штурмової, який його розкритикував

субота, 13 квітень 2024, 14:14

Відомий український волонтер та громадський діяч Сергій Притула втрапив у скандал через образливий коментар у бік військового. Так, у дописі на своїй Facebook-сторінці Притула грубо відповів на коментар військового Третьої окремої штурмової бригади Вал...