Радіокеровані іграшки з кожним роком стають все більш популярними, але як і раніше не вщухають суперечки з приводу їх корисності. Деякі батьки не бачать у подібних моделях можливостей для розвитку фантазії, творчої спрямованості, образного мислення. Дійсно, такі варіанти неефективні у вказаних напрямках, але неможливо знайти універсальну іграшку. У цій статті ми проаналізуємо, який реальний результат може принести така розвага для розвитку дошкільнят.
Діти різного віку проявляють непідробний інтерес до таких варіантів. Особливість полягає в тому, що після натискання на кнопку певний предмет починає рухатись, їде у різних напрямках, може злетіти, виконувати різні трюки (наприклад, перевертатися) або змінювати конфігурацію. Наприклад, машинка за бажанням свого власника перетворюється на тварину, а робот впевнено крокує вперед. Головна перевага таких іграшок полягає в ефекті несподіванки, який викликає справжню бурю емоцій – від здивування до захоплення.
Раніше вважалося, що ці варіанти більшою мірою призначені для хлопчиків молодшого та середнього шкільного віку, але сьогодні пропонуються різноманітні моделі й для дівчаток. Але особливо багато новинок для малюків. На сайті інтернет-магазину Панама https://panama.ua/categorys/76278/ ви можете купити радіокеровані іграшки для дітей різного віку. Варіанти для наймолодших мають пульт з однією кнопкою та прості в управлінні, але малюки 1-2 років можуть самостійно не впоратися з керуванням, і у грі часто беруть участь батьки.
Зупинимося детальніше на тому, яку саме користь може принести радіокерований варіант дитині 3-5 років. Відзначимо, що це перший перехідний вік, в якому виникають чітко виражені розбіжності між можливостями та бажаннями, виробляються певні навички та вміння. Виділимо деякі конфліктні моменти та спробуємо сформулювати можливості їх подолання, або хоча б деякого згладжування за допомогою такої іграшки:
Радіокеровані моделі цілком здатні скласти конкуренцію гаджетам. Вони забезпечують цілий ряд позитивних для розвитку малюка моментів – різноманітність емоцій, швидкість реакції, правильна координація рухів, здатність самостійно приймати рішення та оцінювати ситуацію.
Із кардіологічного відділення обласної лікарні імені Олександра Гербачевського у Житомирі виписали 100-річного пацієнта Федора Кир'яна. 9 липня йому провели операцію із заміни кардіостимулятора. Про це йдеться у сюжеті «Суспільного», передають Патріоти...
Михайло Кравчук із Рівненщини став першим Героєм України у Патрульній поліції. Президент Володимир Зеленський присвоїв йому найвище звання з врученням ордена "Золота Зірка". Про це розповіли у Патрульній поліції, передають Патріоти України. "Михайло Кр...