Вражаюча винахідливість: В Австрії придумали, як відвадити неонацистів від будинку, де народився Гітлер

Австрія розпочала роботу з перетворення будинку з жовтої цегли, де народився Адольф Гітлер, в поліцейську дільницю. Таким чином влада хоче не допустити, щоб будівля стала місцем паломництва неонацистів. Після десятиліть суперечок щодо прав власності та долі місця народження диктатора в Браунау-ам-Інн, поблизу кордону Австрії з Німеччиною, австрійський уряд експропріював будівлю в 2017 році. Про це пише The Washington Post, передають Патріоти України.

Потім Міністерство внутрішніх справ оголосило про плани перетворити його на центр правоохоронних органів, включаючи центр навчання прав людини для співробітників поліції. Робітники вже почали встановлювати огорожу і готуються до ремонтних робіт, які, як очікується, триватимуть близько двох років. Поліція повинна переїхати в будівлю в 2026 році.

Активісти та критики привітали ініціативу щодо перетворення місця, але виступили проти планів перетворити його на поліцейський відділок. Деякі закликають до знесення будівлі, інші пропонують перетворити її на меморіал або виставковий майданчик.

Очікується, що пам'ятний камінь біля об'єкта залишиться з написом: "За мир, свободу і демократію. Не допустимо фашизму знову, мільйони загиблих - це попередження".

Без "Сертифікату захисника" не отримаєш меддопомогу? У "Дії" можуть запровадити новий документ

понеділок, 11 грудень 2023, 6:45

У новому законопроєкті про зміни до мобілізації в Україні, над яким зараз працюють депутати, може бути передбачене запровадження "Сертифікату захисника" - фактично аналога військового квитка. Про це повідомляється у статті "BBC News Україна", передають...

Податкові перевірки в Україні повернулися: Кого перевірятимуть та за якими правилами

понеділок, 11 грудень 2023, 6:22

Від грудня 2023 в Україні мають поновити податкові перевірки бізнесу. Їх було призупинено з початку війни, проте влада скасувала мораторій для ряду категорій підприємців, передають Патріоти України. РБК-Україна розповідає, для кого перевірки повернутьс...