Сьогодні ми розповімо, як виправити смак квашеної капусти, якщо вона прокисла. Для початку давайте визначимо, чи псується квашена капуста, чому це відбувається і скільки часу у нас є, щоб її встигнути використати, передають Патріоти України.
Зазвичай, за умови дотримання усіх вимог домашня квашена капуста буде придатною від 4 до 6 місяців. Головна умова - зберігати її в холодильнику. А ось куплена у магазині квашена капуста може мати інший термін придатності, він повинен бути вказаний на упаковці.
Головний ворог квашеної капусти - тепле повітря. Через наявність у складі капусти живих бактерій і пробіотиків при підвищеній температурі вона може або дуже швидко висохнути, або швидко скиснути.
Визначити, що капуста почала псуватися, можна по сильному запаху, який ні з чим не сплутати. Вона буде пахнути дріжджовим речовиною, і це основна ознака її псування. До того ж, ви напевно знаєте, який повинен бути смак у квашеної капусти.
Також варто відзначити, що капуста може зіпсуватися ще на стадіях процесу бродіння, якщо їй дати піднятися над сольовим розчином.
Самий перевірений спосіб, як нейтралізувати кислоту капусти або як виправити смак квашеної капусти - це гарненько її промити. Таким чином кислий смак можна зробити менш різким.
Чим кисліше капуста, тим інтенсивніше її варто промивати. Найкраще для цього використовувати друшляк. Тепер ви знаєте, як реанімувати кислу капусту.
Досвід багатьох господинь показує, що скислу капусту не варто відправляти у смітник. Її цілком можна використовувати разом зі свіжою капустою для приготування різноманітних страв, наприклад, солянки.
До використання капусту слід максимально віджати, позбавивши від розсолу, щільно помістити у будь-яку ємність, бажано скляну, і зверху залити кип'яченою водою.
Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...