Бельгійці знайомляться з винаходами Да Вінчі... навпомацки (відео)

Експозиція є наймасштабнішою подібного роду в світі.

Фото від znaj.uaЛітальний аппарат, переносний міст та ще 98 машин і механізмів, створених за кресленнями легендарного італійського художника та конструктора Леонардо да Вінчі, представили на виставці в бельгійському місті Брюгге. Розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Як передає NTDTV, хоч креслення втілювали в тривимірних моделях і раніше, ця експозиція є наймасштабнішою. Глядачі вперше побачать розроблені та удосконалені 500 років тому конструкції, над якими живописець трудився все життя.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Це вже мертвий проект.  Хто прийде на зміну «ОПЗЖ».

вівторок, 7 грудень 2021, 20:45

На мою думку, новий проект буде спрямований на створення напруженої ситуації в Україні як мінімум до травня. Після арешту Віктора Медведчука про таку політсилу як "Опозиційна платформа – за життя" вже можна забути. Після того, як Медведчук відійшов, «О...

"Трамп снова вернется на первые страницы прессы, но уже в разделе криминальной хроники", - Анти-Колорадос

вівторок, 7 грудень 2021, 20:29

"Именно в этом промежутке времени появились общие сообщения о том, что следственный комитет Конгресса США, известный как "6 января", ведет переговоры с рядом экс-чиновников из администрации Трампа о том, чтобы те дали показания под присягой. Над замети...