Інфекція недавно потрапила в Україну з Європи. М’ясо, яке було взято на аналіз експертами Полтавської обласної прокуратури, призначалося для годування в’язнів чотирьох місцевих виправних колоній.
Вживання продуктів, заражених лістеріозом, стало причиною смерті вже двох десятків людей в Європі. В Україні на даний момент зафіксовано два випадки небезпечного захворювання. Події сталися в Києві і у Львові. Житель столиці помер 8 серпня.
Перевірка колоній запобігла поширення вірусу в окремо взятих виправних установах. Прокуратура попередила керівників колоній про заборону використання зараженої курятини. Її загальна вага склала понад 4 тонни.
У Європі спалах інфекції сталася через вживання замороженої кукурудзи, привезеної з Угорщини. Зараз продукт вилучається з продажу в торгових точках України. Основним переносником бактерії є гризуни і домашні тварини. В організм людини інфекція потрапляє разом з продуктами харчування, які були заражені в процесі виробництва або зберігання. Перші симптоми захворювання схожі на ознаки сильного харчового отруєння. Коли діагноз і лікування визначені невірно, це може привести до розвитку енцефаліту і менінгіту, вірус вражає центральну нервову систему або головний мозок. Особливо це небезпечно для літніх людей, вагітних жінок, маленьких дітей, людей з ослабленим імунітетом.
До цього ми розповідали, що в результаті «полювання» на столичні МАФи, які займаються продажем шаурми, кілька десятків з них були змушені закритися. Про це повідомляє прес-центр Держпродспоживслужби. Більш того, чиновники уточнили, що всього було перевірено 59 точок з продажу шаурми. З них припинили свою роботу 25 штук. З них 20 довелося демонтувати, оскільки вони продавали продукт без відповідного дозволу. Начальник столичного управління Держпродспоживслужби Олег Рубан повідомив, що постачальник курятини для шаурми, що викликала масове отруєння в Києві, був один і привозив її з Житомирської області. Йому загрожує до шести років тюремного терміну.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...