Кременчужанин Андрій ледь не загинув, зустрівши бобра. Агресивно налаштована тварина напала на рибалку і добряче пошматувала йому ногу, передають Патріоти України з посиланням на Кременчуг.Today.
Чоловік з ночівлею поїхав на риболовлю на острів Шоломай біля Кременчука. Під ранок почув якийсь шум, виліз з намету і був блискавично атакований якоюсь твариною. Чоловік намагався відбиватися від нього, але бобер продовжував нападати ще з більшою інтенсивністю. Коли рибалка впав на землю, бобер за ним уважно спостерігав, але тільки-но чоловік намагався піднятися, тварина зубами вгризалася в ногу.
Чоловіка врятувало те, що ніч була холодна, і спати він ліг, не роздягаючись, навіть високі берці не став знімати. Вони й врятували його ногу - на ній залишилися лише глибокі сліди від укусів, проте самі черевики стали схожими на ганчір’я.
Через певний час чоловік дотягнувся рукою до великого дрючка, що лежав біля намету, і почав ним бити бобра. Після цього тварина відскочила у бік, але не тікала, спостерігала здаля. Тоді рибалка підповз до залишків вогнища, яке розкладав увечері, роздмухав його і почав кидати у бобра жевріючі головешки. Снопи іскор, нарешті, змусили його втекти.
Після цього Андрій перев‘язав ногу, аби зупинити кров, та подзвонив додому. Через кілька годин товариш Андрія на своєму човні розшукав невдаху на острові. Допоміг йому зібратися і відвіз до лікаря-сусіда. Медик обробив рани, сказав, які вакцини від лептоспірозу та сказу потрібно придбати.
За останні роки кількість бобрів у плавнях збільшилася в рази. І не лише в плавнях - на Пслі, у заплавах малих річок бобрів стало дуже багато. Екологи намагаються заспокоїти людей, мовляв, бобри селяться лише там, де чиста вода. Але з іншого боку визнають - зазвичай бобри не йдуть до людських поселень, бо люблять тишу. Змусити наближатися до житла їх може лише пошук їжі та нових територій. Люди, що мають дачу на березі Псла, скаржаться, що увечері бобри приходять до хат.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...