Агов, СБУ!: "Багіня" з "МЗС ДНР" дременула від "Малоросії" в Маріуполь (фото)

Аліна Козіна чомусь вирішила податися на підконтрольну Україні територію.

Аліна Козіна. Фото:https://www.62.ua

Поки в окупованому Донецьку оголошують про створення "держави Малоросія", чиновниця так званого "Міністерства закордонних справ" фейкової "ДНР" Аліна Козіна вирішила втекти на підконтрольну Києву територію України - до Маріуполя. Відповідна інформація з'явилася в Facebook на сторінці "Добробат.Інфо", передають Патріоти України.

"Знайомтеся, Аліна Козіна, 1992 року народження. Співробітниця" МЗС ДНР ". Дивно, чому в такий відповідальний і історичний для "молодої республіки" момент, Аліна вирішила рвонути в Маріуполь", - йдеться в тексті.

"У будь-якому випадку, інформація про її "дипломатичний візит" стала відомою правоохоронцям. Чекаємо новин від спікерів МВС України або інших відомств", - відзначили в пабліку.

Відзначається, що співробітниця терористів має "досить цікаву географію відпочинку". Як приклад наводиться аккаунт Козіної в Instagram, де вона регулярно публікувала фотозвіти з закордонних вояжів.

"Крім того, служба в уряді сепаратистів Аліну явно не влаштовувала, адже ще в січні дівчина активно шукала роботу", - йдеться в коментарі до резюме Козіної на сайті з працевлаштування.

У свою чергу волонтер і блогер Роман Синіцин в соцмережі іронічно написав: "Зрозуміти і пробачити". Один з коментаторів звернув увагу на фото Козіної, зроблене в Києві.

"Таку інфу краще ще і на сепарських пабліках публікувати, самі з нею розберуться", - відреагував Taras Matlak.

А ви це знали? Чому у СРСР корпус телевізорів робили із дерева

неділя, 23 лютий 2025, 9:50

У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...

Літній час 2025: Українцям пояснили, чи буде традиційне переведення годинників навесні

неділя, 23 лютий 2025, 9:45

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...