Як стверджує Козінчук, до добровільного відходу з життя військовослужбовців ЗСУ може спровокувати вживання алкоголю або ж психічні захворювання. Також причинами, які можуть викликати бажання бійця покінчити життя самогубством, за словами психолога, є депресія, втрата раціонального мислення, через тривале перебування в зоні, де йдуть боєзіткнення, а також наявність психотравмуючих факторів, наприклад загибель побратима.
Основною проблемою в цьому питанні є відсутність соціальної та індивідуальної підтримки людей, які брали участь в бойових діях, підкреслив Козінчук. Після перебування в зоні бойових дій, людина залишається один на один з дуже важкими проблемами, зазначив він, додавши, що системна профілактики суїцидів серед учасників АТО в країні відсутня.
За його словами, кількість самогубців серед українських військовослужбовців, які знаходилися в умовах війни, буде збільшуватися. Слід зазначити, що згідно з недавньою інформацією Управління у зв'язках з громадськістю ЗСУ, в 2016 році бойові втрати армійців виявилися меншими, ніж небойові. Так, в 2016 році бойових втрат було 211, а небойових - 256. Як відомо, причинами небойових втрат можуть бути хвороби, аварії, катастрофи, неакуратне поводження зі зброєю і так далі.
На гірськолижному курорті Драгобрат загинула дівчина. Відомо, що вона не втрималась під час підйому на гору. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на місцевий портал Mukachevo.net. На гірськолижному курорті Драгобрат трагічно загинула туристка. За...
В Україні, як і в усьому світі, шукають можливість зменшити кількість відходів. Зокрема, в нашій державі запланували зробити особливу ТЕЦ. . Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури планує будівництво теплоелектроцентралей (ТЕЦ), які ...