Як стверджує Козінчук, до добровільного відходу з життя військовослужбовців ЗСУ може спровокувати вживання алкоголю або ж психічні захворювання. Також причинами, які можуть викликати бажання бійця покінчити життя самогубством, за словами психолога, є депресія, втрата раціонального мислення, через тривале перебування в зоні, де йдуть боєзіткнення, а також наявність психотравмуючих факторів, наприклад загибель побратима.
Основною проблемою в цьому питанні є відсутність соціальної та індивідуальної підтримки людей, які брали участь в бойових діях, підкреслив Козінчук. Після перебування в зоні бойових дій, людина залишається один на один з дуже важкими проблемами, зазначив він, додавши, що системна профілактики суїцидів серед учасників АТО в країні відсутня.
За його словами, кількість самогубців серед українських військовослужбовців, які знаходилися в умовах війни, буде збільшуватися. Слід зазначити, що згідно з недавньою інформацією Управління у зв'язках з громадськістю ЗСУ, в 2016 році бойові втрати армійців виявилися меншими, ніж небойові. Так, в 2016 році бойових втрат було 211, а небойових - 256. Як відомо, причинами небойових втрат можуть бути хвороби, аварії, катастрофи, неакуратне поводження зі зброєю і так далі.
Український тенісист Ерік Ваншельбойм потрапив у неприємний інцидент. 23-річний спортсмен у парі з Денисом Євсєєвим з Казахстану мав зіграти у чвертьфіналі турніру ATP Challenger Tour у Монтемарі, повідомляють Патріоти України. Однак хлопець не зміг вз...
Журналістка Яніна Соколова розповіла деталі конфлікту з ексміністром економіки, президентом Київської школи економіки (KSE) Тимофієм Миловановим. Він, за її словами, поширює неправдиву інформацію та не виконав обіцяного фінансування благодійного проєкт...