Хай звикають жити у лайні з дитинства: У Росії побудували гірки для малечі з крижаних фекалій

З жовтого льоду побудована дитяча гірка, а чистий лід використовували для огорожі, щоб він не так кидався в очі.​

У Лабитнангі вирішили порадувати малечу "каналізаційним атракціоном". Фото: URA.RU.

Ямальський громадський працівник Станіслав П'яних домагається від влади округу і муніципалітету відповіді, чому льодове містечко в Лабитнангі зробили з льоду, що містить нечистоти. П'яних розповів «URA.RU», що лід вирізали з озера, куди зливається вся міська каналізація, передають Патріоти України.

«Я приехал в Лабытнанги в 2002 году, и туда уже шла труба, по которой идет слив канализации, в том числе из больницы, медлаборатории, морга. Подрядчики администрации ежегодно оттуда берут лед для детского городка, потому что до чистого льда реки Ханмей далеко ездить. Но в этом году качество этого льда особенно заметно — он желтый, в цвет нечистот», - обурюється громадський працівник. П'яних стурбований тим, що діти можуть підхопити якусь заразу, катаючись на гірці з такого льоду.

У міській адміністрації не змогли прокоментувати ситуацію. Телефони прес-служби не відповідають, а заступник голови у справах освіти Світлана Драчук послалася на зайнятість. У прес-службу губернатора ЯНАО агентством відправлений запит, на момент публікації новини відповіді не отримано.
Адміністрація Лабитнангі повинна була відкрити льодове містечко на центральній площі міста 17 грудня, але підрядники не встигли в строк. Нова дата відкриття була призначена на 22 грудня, але її теж перенесли через погодні умови.

Жахливий землетрус у Туреччині: Відео зафіксувало, як житлова багатоповерхівка впала за секунду

понеділок, 6 лютий 2023, 8:37

На півдні Туреччини вночі стався землетрус магнітудою 7,8 балів. Епіцентр був за 37 км від населеного пункту з мільйоном жителів на глибині 10 км. На ранок 6 лютого зросла кількість жертв потужного землетрусу в Туреччині. На цей час відомо, що загинули...

Олена Зеленська відзначає ювілей. Чим запам'яталась іменинниця на посаді Першої леді України

понеділок, 6 лютий 2023, 7:56

Сьогодні перша леді України Олена Зеленська відзначає день народження. Дружині президента виповнилося 45 років, нагадують Патріоти України. . Як і президент, Олена Зеленська родом із Кривого Рогу. Навчалася в одній гімназії з майбутнім чоловіком, але ...