Хіти тижня. 25 доказів, що ваша кішка вас любить

Не треба наділяти кота людськими рисами. Котяча любов глибша, щиріша та набагато загадковіша за людську.

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Українську правду. Життя" .

Нещодавно учені з Університету Лінкольна оприлюднили результати свого дослідження: у котів почуття безпеки не пов'язане з людиною, і тому вони поводяться більш незалежно, ніж собаки, і тяжіють до самотності.

Як пише The Daily Mail, дослідники використали адаптований тест "незнайомої ситуації", розроблений ще в 1970-х роках. Коли кіт або кішка опинялися в незнайомому приміщенні, вони, на відміну від собаки, не потребували підтримки від свого власника. Також вони не виказували ознак того, що сумують, коли їх розлучали з хазяїном.

Колумніст видання The Guardian Фей Шопен має цьому одне пояснення: коти – істоти територіальні, і коли потрапляють у незнайому кімнату, надто зайняті тим, що нервуються, аби звертатися до когось по підтримку. Особисто авторка, як котовласниця, не сумнівається, що її улюблениця відповідає їй взаємністю. Фей наводить 25 доказів.

1. Кіт зустрічає вас коло дверей. Деякі коти навіть здатні вирізняти звук господаревої автівки з вуличного шуму.

2. Він повсюди за вами ходить, просто тусується з вами, мовляв, агов, що поробляєш? А, приймаєш душ. Ну, я тоді просто посиджу тут… Це любов.

3. Він дивиться на вас. Це змушує нервуватися. Зате коти підтримують зоровий контакт лише з тими людьми, котрі їм подобаються.

4. Мружиться, коли дивиться на вас. Це – котячий еквівалент поцілунку.

5. Нявчить. Коти не нявчать, коли спілкуються з іншими котами, нявчать лише людям. Це – найпереконливіший котофакт. Ваша киця говорить до вас. Каже, що любить. А ще муркоче. Голосно.

6. Терпить ваші ніжності. Кішка Шопен, наприклад, дозволяє себе цілувати, хоча видно, що вона від цього не в захваті.

7. Не кусається. Знов-таки, кішка Фей не кусала її жодного разу, хоча гризла її бойфрендів.

8. Кусається. Коли кіт кусається, але не по-справжньому, це вияв приязні.

9. Він буцає вас головою. У такий спосіб кіт "позначає" вас своїми феромонами, як свого.

10. Кличе вас. Коли кішці Фей здається, що хазяйка залежалася в ліжку, коли нявчить, доки та не встане. Жінка змушена замикати на ніч двері до своєї спальні.

11. Дереться до вашої спальні. Гатить у двері, шкребеться і голосно нявчить – усе це через любов. Шопен замикає на ніч свою кицю в іншій кімнаті.

12. Торкається до вас лапкою або "цілує" в губи.

13. Лиже вас. Це велика честь – вас вважають членом котячої родини.

14. Місить вас лапами, мов тісто. Котенята роблять так, щоби стимулювати лактацію в мами-кішки. Отже, для кота ви – ніби мама.

15. Приносить вам подаруночки, зазвичай мишей або пташок.

16. Ревнує. Киця Фей, наприклад, ревнує до комп’ютера.

17. Підставляє вам підніжки. Кіт простягається просто перед ногами, коли ви спускаєтеся сходами, несучи щось важке. У такий спосіб він каже, що ви – його ідол.

18. Висловлює свою точку зору. Наприклад, какає на вашу ковдру, коли ви повертаєтеся з поїздки, куди його з собою не взяли.

19. Ображається. Киця Фей ховалася від неї впродовж двох днів, караючи за те, що та від неї поїхала. Щоправда, радісно занявчала, коли хазяйка її знайшла.

20. Вмощується на ваших колінах. Завжди. Варто Шопен присісти на кілька секунд, на її колінах матеріалізується киця.

21. Вмощується на інших частинах вашого тіла. Зокрема на голові.

22. Показує вам черевце – найнезахищенішу частину свого тіла. Він вам довіряє.

23. Живе з вами. Або, як висловився приятель авторки: "Вони дозволяють тобі жити в одному домі з ними"

24. Не каже "ні", коли ти вкотре питаєш його, чи він тебе любить. А мовчання – це знак згоди.

25. І наостанок… може, ваш кіт вас і не любить. Принаймні не так, як ви гадаєте. Але й не треба наділяти кота людськими рисами. Котяча любов глибша, щиріша та набагато загадковіша за людську, вважає Шопен.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Над Україною пролетів птах щастя (фото)

субота, 7 липень 2018, 22:00

На світлині видно два силуети в небі, схожі на птахів. Користувачів інтернету вразила неймовірна фотографія силуету в небі, зроблена в Україні, повідомляють Патріоти України. Відповідний знімок на своїй сторінці в Twitter розмістила Оксана Бондаренко. ...

Хіти тижня. "Справжній звір": В Україні зловили величезного сома (фото)

неділя, 1 липень 2018, 9:00

Рибина, довжиною близько двох метрів, заважила до 50 кг. В озері Нобель, що в Рівненській області, рибалці вдалося зловити величезного сома, довжиною близько двох метрів, повідомляють Патріоти України. Про це свідчать фотографії, опубліковані на Facebo...