
"Це прекрасно: "На телеканал "Наш" додзвонилась Наталья з ЛНР", яка "слухає українські пісні й плаче", але російських танків "не бачила": "Допустим, меня Бог миловал, у меня все живы, а как тем людям, у которых маленькие детки погибли? Как им объяснить? Я в общем говорю, не только за себя, я, может быть, и переступлю через что-то. Я не вижу дороги. Может быть, пройдёт время, не знаю. Я слушаю украинские песни и плачу, потому что мне обидно – за что? За что нас? ...А техника, может есть, может нет, но российской я не видела…", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Прекрасний привід прикрити і цю останню кремлівську помийку. Якби вони дійсно були "просто телеканалом", то після закриття телеканалів медведчуківського пулу і одразу після того - свіжокупленого "Першого [медведчуківського] незалежного" їм би сидіти тихо, як миша під віником. Крутити фільми, музичку, погоду, щось про природу й весну, кулінарні шоу... І ніхто би на них не зважав, аудиторія збереглася б.
23 червня за новим календарним стилем (6 липня - за старим) згадують мученицю Агрипину Римську. У народі день прозвали Аграфена Купальниця. 23 червня за старим календарним стилем - день пам'яті священномученика Тимофія, єпископа Прусського . *** ....
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...